Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagy gond hogy szénhidrát...

Nagy gond hogy szénhidrát napon megettem egy tányér brassóit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 13:04
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Diéta ellenzők, és gúnyúlódók kíméljnek.
2010. máj. 3. 13:04
 2/17 A kérdező kommentje:
Ja, és ebédre ettem.:)
2010. máj. 3. 13:06
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Mi dietetikusok, orvosok és személyi edzők akik értjük a szakmánkat, nem a diétát ellenezzük, hanem a hülye diétát! Napokra osztani a tápanyagokat óriási dilettantizmus, aki ért hozzá tudja. Sajnos az emberek többsége tökéletesen analfabéta hozzá, hogy ezt felmérje. A fogyás és a testzsír csökkenése két teljesen más dolog. A 90 napos agymenésben 70%-ban izom és vízveszteség következik be... ez tény.
2010. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Miután ez a diéta a különféle táplálékok szétválasztásáról szól, a lehető legjobban sikerült keresztbe tenned neki.
2010. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Akkor elrontottam a diétát?:(

Még csak a 3. napnál tartok.

2010. máj. 3. 13:16
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
baj, odaadhattad volna nekem is, te meg csinálhattad volna a marhaságot továbbra is
2010. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
az azért vicces, hogy még EZT sem tudja betartani valaki :))) de ez az eredménye a buta diétáknak. talán egy rendes étrend kéne és sport és nem lenne ilyen kérdés hogy baj e hogy ezt ettem ebédre :)
2010. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
Igen elrontottad, itt a világvége! Inkább tanulj meg táplálkozni könyörgöm... Ez a 90 napos meg a többi degenerált hülyeség olyan, mint ha valaki úgy akarna megtanulni vezetni, hogy a hátsó ülésre beül, és onnan rugdossa a kormányt, meg piszkálja bottal a pedálokat. Néha sikerül bekanyarodni, fúúúú akkor hatalmas a sikerélmény. Közben húznak el mellette azok akik elöl ülnek, néha szólnak is neki, hogy figyelj nem jó ám ez így, de ők kardoskodnak, mert néha be tudnak venni egy kanyart... Remélem szemléletes voltam :D
2010. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ki is hánytam már a brassoit :)xd
2010. máj. 3. 13:37
 10/17 anonim ***** válasza:
jóltetted :) így is kell :))) legközelebb csak levegőt egyél szerintem :)
2010. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!