Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagy baj ha esetleg kihagyom...

Nagy baj ha esetleg kihagyom a 90 napos diétából a vacsit?

Figyelt kérdés
Ártok,vagy használok azzal ha néha néha kihagyom a vacsorát?
2008. máj. 25. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

most 90 napod idióta diéta nélkül is gonolj bele, hogy pl lefekszel este kilenckor, és másnap pl kelsz 7 órakor, ugyebár lefekvés előtt 2 órával mondjuk nem ettél semmit akkor az összesen 2+3+7 =12 órán át nem kap tápanyagot a szevezeted, szerinted ez hasznos?? elárulom hogy ha nem kap tápanyagot akkor energiát keres majd, tápanyagot fog felvenni, igen ám, de honnét veszi fel??? a testzsírból?? hmm jó is lenne, ha így lenne mindenki szép vékony lenne, koplalok és már vékony is vagyok, zsír meg nicns rjatam. Nem a szevezetnek ilyenkor gyors energiára van szüksége, amit az izmokból, az izomszövetből fog visszabontani. Ebből az jön, hogy az izmod szépen eltűnik szépen lassan a zsírod alól, holott az izom az, ami segti a zsírégetést, tehát többet ártasz magadnak mint használsz, persze a testsúlyod csökken és vékonyabbnak is látod magad, csak épp a zsírod maradt ott ahol volt. persze ehhez még jön egy csomó finom apróság -- hormonzavar, vitaminhiány stb


HAJrá 90 NAPOS!!!!!!!!!!! :DDDDDDD

2008. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Mind igaz amit az előttem szóló írt, fontos a vacsora...csak azt nem értem miért kell a végén a 90 napost fikázni... aki nem ért egyet a 90 napossal az minek írogat ebbe a témába?
2008. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán mert a jószándék vezérli és rá akarja világítani az ide látogatókat hogy magukkal tolnak ki hosszútávon és még fogyni sem fognak érdemben??
2008. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, megnézném aki a 90 napostól lefogy, hogy milyen alakja lessz utána. Mert ők csak a mérleget nézik ahelyett, hogy a tukröt néznék. Hurrá! "fogytam 6 kilót" , aztán olyan az alakja, mint a teleszart zokni.

Ez a lusták diétája. (meg a leendő pajzsmirigyzavarosoké, gyomorfekélyeseké és cukorbetegeké)

Gratulálok nekik!

2008. máj. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az egész 90 napossal ártasz magadnak:( Bocs, tényleg csaj jóindulatból írtam.
2008. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem én de akkor miaz a diéta amivel nem ártok magamnak leis tudok fogyni nem jönnek vissza a kilók stb.?ha egyáltalán van olyan...:(
2008. máj. 26. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:

itt találod, a linkes rész az:


[link]

2008. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A kérdező számára a válaszom, hogy igen nagy baj! Egyetértek az elöttem kommentelőkkel, de nem mindenben.

Miért kell annyira lehúzni, ha valaki 90 naposozik? Életemben nem diétáztam még, versenysportoló lévén adja magát a napi sport és egészséges étrend. Ennek ellenére, szerintem még mindig a 90 napos diéta a legkíméletesebb. Sokkal jobb mintha káposztaleves kúrával szenvedne az illető, vagy ha koplalna

2,

2008. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

elnézést, technikai oko miatt két részre szakad a kommentem.


Azzal én sem értek egyet, ha valaki ül a kanapén és mosolyog magában, hogy húú de jó, túl vagyok a 30. napon. SPortolni, sportolni, sportolni. Sport minimum a köbön. A kilók nagyon könnyen följönnek, viszont rettenetes nehezen mennek le. Azt hiszem ezt nem kell kifejtenem. Viszont önmagában a sport sem elég. Csapattársam pl. büszkélkedhet egy kis felesleggel, annak ellenére, hogy napi 3 órátkeményen edz. Viszont nem figyel oda az étrendjére.

A kérdező szempontjából oda akarok kilyukadni, hogy önmagában a diéta nem elég, és mielőtt belekezdenél egy fogyókúrába, tanácsos diabétesz vagy természetgyógyász tanácsát kikérni. Hiába olvasol utána a neten, 20 oldal se helyettesíti a szakértő tanácsát.


A kommentelők szempontjából pedig: Nagyon jó dolog, hogy elmondjátok a veszélyeit egy egy ilyen kúrának, de tényleg nem értem, hogy miért kell lenézni azt, aki kipróbálja? Egy lépést tett azért, hogy egészségesebb legyen. Inkább 90 naposozzon, mint maradjon minden a régiben és szedjen mellé fogyitablettákat, vagy koplaljon.

Minden fogyni, ill egészségesebb életre vágyónak (normális, észszerű úton) sok sikert kívánok a célja eléréséhez!

2008. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha előző nap bűnöztél és ebédre sokat ettél, nem baj ha egyszer nem vacsizol. De kell a szervezetnek déltől a 2, esetenként 3 étkezés (uzsonna). Nem attól fogysz, ha nem eszel. Jobb, ha a vacsit du. 5 és 6 közé rakod, de inkább egyél. A koplalás előbb-utóbb ellened fordul, a szervezet tartalékra áll és semmit nem fogsz fogyni. Egyél! Ez a diéta erről szól:DDD
2008. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!