Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi történik akkor, ha kihagyom...

Mi történik akkor, ha kihagyom a szénhidrát napot?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hiszem el, hogy zabálom a tésztát meg pizzát és fogyni fogok tőle.....

Azt sem tudom, hogy mennyire hatásos az én esetemben ez a diéta, ugyanis nem rendelkezem nagy felesleggel. 58 kiló vagyok és 50 szeretnék lenni. Lehet most azt írnátok sokan, hogy táplálkozzak egészségesen, minek nekem konkrét diéta?! Hát azért, mert így látom az alagút végét. Nem folynak egybe annyira a napok, tudom bíztatni magam azzal, hogy még xy nap és ehetek ezt vagy azt, amire éppen vágyom.


2010. ápr. 2. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%

-Mi történik akkor, ha kihagyom a szénhidrát napot?


Terhes leszel.

2010. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Nézd, a te dolgod, milyen diétát csinálsz végig. De a 90 napos ezért nagy hülyeség. Milyen diéta az, ami megenged pizzát, vagy sütit?!

Nem ajánlom a 90 napost, de te tudod. A szervezetnek minden nap szükség van fehérjére, vagy szénhidrátra (kis mennyiségben, és jó minőségben, értsd: teljes kiőrlésű cuccok) A fehérje az izmoknak kell. Az izmok fehérjéből táplálkoznak. Képzeld el, hogy ezek a marhák, akik a 90 naposat csinálják csak 4 naponta visznek fehéjét a szervezetbe - mi történik? Az izmok nem épülnek. A test először pedig nem a zsírhoz nyúl diéta, fogyókúra során, hanem az izmokhoz, mert könnyebben lebonthatók. Ezért is mondják sokan 90 napos diéta után, hogy bár fogytak, plöttyedt lett az alakjuk. na, ez emiatt van. 10 kg lement nekik, de abból 2 kg víz volt, 5-6kg izom, és 2-3 kg a zsír. Szal mintaétrend ez lenne (én 2,5 hónapja fogyozóm, lement 6 kg!) ezt eszem:

reggeli: 1 max. 2 szelet teljes kiőrlésű kenyér, vékony szelet sonkával, rengeteg paradicsom, uborka, salátalevél

tízórai: 1-2 db alma/narancs/kiwi

ebéd: 150 g párolt csirkemell + zöldségköret (nem kukorica, hanem uborka, brokkoli) vagy salátafélék (öntet nélküliek, tehát nem majonézes krumplisaláta. krumpli amúgy is szar)

uzsi: 1 pohár kefir/1 alma

vacsi: 100 g párolt csirkemell + zöldségköret, vagy öntet nélküli saláta.

6 kg így már lement. NEM eszem semmi fehér lisztes cuccot, rizst, krumplit, NEM iszom semmi cukros löttyöt.

A szénhidrát kell a szervezetnek, különben fáradékony leszel, de ne feledd: pl. a gyümölcsök nagy része (alma) is szénhidrát. De ezek jó minőségűek, össze nem hasonlítható pl. egy kakaós süti vagy csoki szénhidráttartalmával.

2010. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Előző vagyok:

még csak annyit, hogy azt írtad "legalább néha tényleg azt ehetek amit akarok". Ehetsz bármit - a mennyiség a lényeg! 2-3 étkocka csoki, reggel délelőtt még elmegy! De nem egy egész táblával, és nem este!

2010. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Az a szegény kommentelő mindig azt írja hogy terhes, vagy meg terhes leszel. Istenem ennyi terhességet még életemben nem láttam. Kedves fogyozó a mérték a lényeg!
2010. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
11%
Mi az a szénhidrát nap?
2010. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia, nekem a kolléganőm csinálta és fogyott vele rendesen! Délig csak gyümölcs, és minden kaja előtt leves.. napi többszöri étkezés:) ne hagyd ki, ha ezt a diétát választottad, de ha zavar a szénhidrát, akkor készíts teljeskiőrlésű lisztből ételeket.

Ja, és van neki külön szakácskönyve is, nem drága..


hm.. ezt most találtam teszveszen-


[link]


[link]


ha gondolod, próbáld ki, ennyit nekem megérne, és a félreértések elkerülése végett, nem az enyém, én nem adok el semmit sehol. Én a két könyvet vettem meg, nekem az tetszik, ha a kezembe vehetem és forgathatom:)


sok sikert:)



pdf így akár már ma megkaphatod:D

2010. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hmm köszönöm a válaszokat. Mostmár sikerült teljesen összezavarodnom =).
2010. ápr. 2. 21:05
 8/15 anonim ***** válasza:

Az volt a cél:D no de egyébként a GI diétáról mi a véleményed? hamar rá lehet érezni mely zöldségnek és kajának van alacsony vércukor emelő hatása..


Akkor tudsz fogyni, ha nem magas az inzulinszinted.. ennek a diétának ez az alapja. Hívják még ezt:

low carb diétának, alacsony szénhidráttartalmú étrend, Gi diéta, Glücky diéta, súlykontroll, south beach diéta és van rengeteg recept a neten..


Alapvetően ezt meg a savtalanító lúgosító étrendet tartom a legnormálisabbnak- ez utóbbival komoly betegségekből lehet kigyógyulni- tudom, mert próbáltam:)

2010. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ja, még elfelejtettem, hogy a GI diétával a sógornőm úgy fogyott 30 kg-ot, hogy egy percig nem volt éhes!!
2010. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És leírnád nekem, hogy hogy nem éhezett? Szóval voltak olyan kaják, amikből korlátlanul evett? Igazából úgy érzem egyre nehezebb az egész. Még sok az a 8 kiló és attól félek, hogy nem lesz elég erőm a leadásához.
2010. ápr. 2. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!