Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 1 hónapja kezdtem el a 90...

B75 kérdése:

1 hónapja kezdtem el a 90 naposat. Nem. Sok esélyt adtam neki de csodák csodája 116 kg val kezdtem és most 109 vagyok. Bakker 7 kg 1hónap alatt. Kérdésem az hogyan bírjátok a gyümölcs napot?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Energetikai oka van a tömegvesztésnek, nem kell előre inni a medve bőrére. Nem ellened szurkolok, csak az egészségedet teszed kockára, hiánybetegségeket, cukorbetegséget és egy későbbi veszélyes visszahízást.


Szénhidrát nap, gyümölcs nap.. Nevetséges. Ha zöldség nap lenne tonhal konzervvel, lazac steakkel akkor írnám hogy ne 90 napig csináld, hanem életed végéig.

De így.. egész napos gyümölcsözésekkel, nagyon nem lesz jó vége. Mi volt a baj a hússal és a zöldségekkel?

2012. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Imádom a gyümölcsot.
2012. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
88%
Én is csináltam ezt a diétát. Akkor utáltam a zöldséget és a gyümölcsnapot sem szerettem. Mai fejemmel azok lennének a kedvenceim :) De ahogy utánaolvastam úgy tudom nem egészséges ez a fajta diéta. Mindennap minden tápanyagból kell bevinni egy bizonyos mennyiséget. Tesóm kilencven naposat csinálja és látom rajta ,hogy valami nem oké. Nem látszik egészségesnek pedig elérte a kívánt súlyt. Viszont össze vissza eszik..fehérje napon sajttal töltött csirkemell ilyenek..szénhidrát napon fehér kenyér..én is csináltam ilyet sőt a mostani fogyókúrámban is szoktam bűnözni,de szerintem nagyon ritkán belefér. Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt: [link] Kalóriaszámolgatás. Én erre váltottam. Szerintem ez a legjobb. Így egészségesen lehet lefogyni..életmódváltással és nem fogyókúrával. Nagyobb súly esetén ezzel a módszerrel ( ha beállítod a napi kalóriamennyiséget) olvadni fognak a kilók :) Persze később a mozgás is jöhet. Sok sikert! :):)
2012. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ma 19:54

Ki mondta neked, hogy az egész csak gyümölcsből áll?? :D

2012. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, mind3 19:54-es volt. Az elsőnek szántam a válaszom.
2012. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

gyümölcs, ch, keményítő, fehérje.


sorban: egész napon át gyümölcsöt enni semmilyen (komoly) táplálkozástudományi irány szerint nem ajánlott, nem egészséges hosszú távon. rövid távon elég jól lehet bírni, csodás az emberi test, nem?


ch nap: ide jön a fehér kenyér és a krumpli?

a keményítő és a szénhidrát majdnem ugyan az, a keményítő és szénhidrát de még a gyümölcsökben lévő cukor is. tehát három szénhidrát nap van.. ezek azok a szénhidrátok, amik nagy vércukorszint emelkedést okoznak, falásrohamokat, magas inzulin szintet -> zsírosodást, inzulin rezisztenciát -> cukorbetegséget (a fruktóz közvetetten, mert nem okoz vércukor emelkedést)


szóval szénhidrát nap, szinte állandóan. ráadásul a legrosszabb szemeteket eszik, mert nem ám káposzta és uborka a szénhidrátforrás, hanem kenyér, péksüti.. tele gluténnal, lektinekkel, fitátokkal.. nem emberi ételek, erre szeretnék kilyukadni.


továbbá alapelv, hogy zsírok is kellenek a szervezetünknek, ráadásul minden nap kellene fehérje és zsír (ezzel az eggyel lehet vitatkozni!)

2012. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4-es, én vagyok aki azt mondta imádom a gyümölcsöt. Nem tudom, én sosem csináltam ilyen diétát, csak gondoltam, én bírnám a gyümölcs napot. Amúgy nem is hiszek ebben a fogyókúrában. Szerintem a kal. számolós módszer a jó, én attól tartósan lefogytam, abban mindent lehet enni csak a menyiség a lényeg, arra kell figyelni.

Bocs az OFFért...

2012. dec. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

És ha letelik a 90 nap utána mi lesz?

Amúgy nem bántás, de 116 kilóból több is le tud menni 1 hónap alatt, hisz egy halom felesleg, ilyenkor csak röpülnek a kilók!

2012. dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szia! Én is csináltam ezt a diétát. Én nagyon kibírhatatlan voltam gyümölcsnapon. Mindenkibe belekötöttem meg ilyenek. Végül azt találtam ki, hogy revvel, este gyümit ettem ebédre meg valami híg levest. Így is fogytam az elsö hónapban 8 kilót. Nem akarlak elkeseríteni, de másfél hónap után megáll a fogyás és hiába kínozod magad.aztán amikor abbahagyod vissxajön ax egész, ha nem több. (Nálunk legalább is ez volt mindenkinél)
2012. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is megcsináltam 2 éve 25 kg-ot fogytam és tartom is. Most megint nekiállok mert még egy 15 kiló lemehetne.
2013. jan. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!