Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Padlizsán, cukkini, tök...

Padlizsán, cukkini, tök gyümölcs napon főve fogyasztható?

Figyelt kérdés
Mert elvileg az is gyumolcs. Sok receptet lattam gyumolcs napra ami fove van. De nem kellene a fott dolgokat csak szenhidrat napon enni? es gyumolcs napon csak friss gyumolcsot?
2007. szept. 6. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Honnan vetted, hogy ezek gyümölcsök? :S

Szerintem Te most valamit nagyon összekeversz. Padlizsán, cukkini, tök ezek zöldségek, tehát keményítő napon fogyaszthatóak. Hol láttál gyümölcs napra főtt ételt? Én eddig nem láttam, mindenhol az van leírva, hogy gyümölcs napon gyümölcsöt kell fogyasztani. Felénk a gyümölcs az alma, banán, barack, dinnye, szilva stb.

Pl. keményítő napon is ehetsz "főtt dolgokat", hisz pl ott a rizibizi, azt megfőzi az ember... fehérje napra is, a húst eheted főve.. stb.

Nem tudom mit kevertél be, de valamit nagyon elnéztél!

2007. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
A felsoroltak zöldségek, tehát ebből adódóan evidens, hogy nem alkalmasak a gyümölcsnapon való fogyasztásra. De egyébként ez az oszályozás (zöldség vagy gyümölcs) már az óvoda kiscsoportjában előkerül...
2007. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Azzal nincs gond, hogy gyümölcs napon főtt dolgot eszel (pl. cukormentes befőtt, sült alma édesítőszerrel+fahéjjal, stb. ). De ZÖLDSÉGET ne egyél GYÜMÖLCSnapon. Nem a főzéssel van gond, hanem azzal, hogy padlizsánt, meg cukkinit, meg tököt akarsz akarsz enni. :) Nem véletlenül kapta a gyümölcsnap a gyümölcsnap nevet.
2007. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!