Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyhatnék le? Tudom...

Hogyan fogyhatnék le? Tudom google a barátom, de most személyes tapasztalatok is érdekelnek.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem tudom mit csináljak. 16 éves vagyok, és szeretnék lefogyni, normálisan kinézni, de ehhez szakértői tanácsokra lenne szükségem. Viszont az a helyzet, hogy anya nem akar dietetikusnak fizetni, hanem minél olcsóbban szeretné megoldani a problémát, szóval arról, hogy edzőterem bérlet pl. nem is álmodhatok. Mit tegyek?? Ja és gyógyszer nélkül..
2013. jan. 11. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én úgy fogytam, hogy mindenből kevesebbet ettem többször. Fehérliszt, cukros ütitőt, csokit nem ettem, tésztát csak nagyon minimálisan. heti 3x intenzív sport. Nálam 2 hét alatt már látszódott , ja és számold ki a napi kalóriabeviteled, és azt ne lépd tovább, így biztos nem hízol, hajrá!
2013. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia

Kerűld az üdtítőket csak vizet igyál

Mindenből kevesebbet egyél ,kerűld a kenyeret és a cukros ételeket.

Otthon ugrálókötél és kezdj sétálni és vagy kocogni legalább 30 percet.

Reggeli nagyon fontos ebéd mértékkel vacsira meg valami gyümölcs. Nem joghurt,tej,stb... Az alma megfogja a hasad ami neked előnytelem egyél grepfruitot!

Nekem 30kg ment le 8hónap alatt és ma már tudok hosszú távon kocogni.

Hasra felülés fenékre meg lépcsőzés.


A dietetikis annyit mondana ,hogy egyél rostban gazdag ételt ,mozogj ,gyorsítsd fel az anyagcserét sok fehérjét fogyassz, halat,reggelire meg magvakat pl műzlit stb szóval sok drága hasznos dolgot amit úgysem engedhetsz meg.

A kitartás a legnehezebb mert nagyon fog fájni a lábod a kocogástol meg a sulyod is elindul fölfele mert ,ha mozogsz izmot növelsz ami nehezebb a zsírnál ,de alig látszik.

2013. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 poiu ***** válasza:
#1 jól csinálta, de pont az a lényeg, hogy nem lehet mindenből kevesebbet enni. Tehát nuku cukor, nuku keményítő (tészta, krumpli, kenyér, rizs stb.). Ezek helyett zöldség. Próbáld ki 2 hétig, fogyni fogsz és ha igen, akkor tartsd magad ehhez, amíg a kívánt súlyt el nem éred. És sok közepes intenzív mozgás (séta, bicaj).
2013. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha súlyosan elhízott vagy, tényleg nem árt a szakértői segítség (többek között kivizsgálni hogy mi az oka), de ha nem, akkor magad is meg tudod csinálni.

A táplálkozásról ezer dolgot találsz a neten, csak ne dőlj be a butaságoknak. Még dietetikust is vanonline, ha annyira ragaszkodsz hozzá, pl. itt, írj neki!

[link]

Sportolni meg nem csak az edzőteremben lehet, járj futni, biciklizni, keress a suliban valami sportfoglalkozást, tornázz otthon, ezek nem kerülnek pénzbe.

2013. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Awful11 ***** válasza:

Hallod 2. válaszoló te miről beszélsz?? Vacsorára egyen almát?? Hasra felülés Combra guggolás?? Nincs helyi zsírégetés!! Vacsorára csak fehérjét kellene enni, nem pedig almát!!

Kérdező neked pedig az a lényeg, hogy fehérjedúsan étkezzél!! Kevés szénhidrátot fogyasszál, kerüld a cukrot, a tejet, a gyorskajákat és a péksütiket!! Ha ez megvan akkor pedig heti 4-5ször végezz aerob edzést min. fél órán keresztül!! Menj el futni, ugrálókötelezz, lépcsőzzél, ...

Heti 0,5-1 kg fogyás a normális, ha annál több akkor nem zsírból hanem izomból fogsz fogyni.

2013. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 poiu ***** válasza:
Awfull, egyetértek, kis pontosítással: nem általában a szénhidrátot kell kerülni, hanem a gyorsan felszívódó szénhidrátokat. Tehát zöldségből ehetsz tonnányit, cukorból, kenyérből semmit. Ja, ez személyes tapasztalat.
2013. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Awful11 ***** válasza:
Igen, teljesen igazad van!
2013. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én nem tudom.. én már akkor is lefogytam ha nem ettem olyan sokat.... :D

Nem olyan sokat de a hasam lefelé ment az már biztos... és az is biztos szerintem hogy ez nemmindenkinél működik de nálam biztos :P

2013. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!