Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha járok edzőterembe, használn...

Ha járok edzőterembe, használnak a zsirégető turmixok torna alatt? Személyes tapasztalatok valamelyikkel? 30 N.

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A Scitec termékeket tudom ajánlani.
2011. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy nincs ilyen,hogy zsírégető turmix.

Ha az edés utáni fehérjére gondolsz az meg alap dolog.

Edzés előtt még be lehet kapni zsírégetőt,ami megpörget egy kicsit és kitolja a fáradságot,de egy kezdő edzetlen testű ember esetében erre semmi szükség.

Ha már edzel pár éve és ki akarod hozni magadból a maximumot,akkor érdemes ilyesmit használni.

A fehérje viszont menjen edzés után.

2011. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy jó diéta kell, költsd a pénzed húsra, esetleg tejsavóra inkább! ;)
2011. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dokker2020 válasza:

Biotech azon belül BrutalBlade!

kegyetlenül jó ! 100% én is használtam 130 kgról 100 ra mentem mondjuk én hardcorba nyomtam 7 honap alatt . . .

2011. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

haver gyurt, szedet zsirégetőt pedig nem volt szeirntem 12%nál zsirosabb, magas volt tőle a vérnyomása

zsirégetésnek a legjob a futás, a hoszú futás, néha jobabn meghuzva keméynebbre véve, és a sok viz fogyasztás

2011. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!