Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ez lehetséges? Sikerülhet így?

Ez lehetséges? Sikerülhet így?

Figyelt kérdés

El akartam kezdeni a 90napos diétát de anyum nen engedi mert félt. Arra gondoltam hogy kicsit variálom úgy hogy reggelire és vacsorára gyümölcsöt vagy zöldséget és ebédre pedig első nap fehérjét második nap pedig keményítős nap lenne..heti egyszer mondjuk vasárnap pedig szénhidrát nap lenne.

melette tornáznék heti 3-4x.

így is sikerülhet fogynom?

168/91/16L


2013. febr. 6. 07:53
 1/8 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírási hibákért telóról írtam.
2013. febr. 6. 07:56
 2/8 anonim válasza:
100%

Nem.

Ne diétával akarj fogyni, mert még többet szedsz vissza.

Lényeg a lényeg: oszd el a napi étkezésed 5 részre, ehetsz csokit, de csak tényleg keveset.

A fogyókúrák 99%-a azért sikertelen, mert sokan rögtön elhatározzák, hogy akkor ezt vagy azt többé nem, aztán egyszer csak borul a bili.

Enni meg úgy egyél, hogy kaja előtt mindig igyál meg 1 jó nagy pohár vizet és próbálj meg napi 2 litert inni.

És kistányérra szedd ki a kaját, ez kb. megfelezi a szokásos adagodat, már ez is 1 jó módszer.

Háziorvos vagy valaki mit mond a túlsúlyodra?

2013. febr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

az orvos azt mondta hogy fogyóznom kell ennyi

az elhízás oka nem valami betegség mivel már kivizsgáltak ezzel kapcsolatban..egészséges vagyok minden rendben van minden értékem jó lett..a sok nasi cukros üdítők és a lustaság miatt híztam meg ennyire.

2013. febr. 6. 08:25
 4/8 anonim válasza:
100%
Én a diéta után 3hónapra vissza szedtem mind a 10kg-ot,az óta a székelés nem megy olyan jól mint előtte pedig ennek már 5 éve.Legjobb fogyókúrát a folyadék bevitellel lehet elérni,napi mennyiség test súlyod osztva 20 al.Nekem bevált.
2013. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

16 évesen a legjobb megoldás valami jó kis sportot elkezdeni. Iskolába jársz gondolom, beszéld meg a tesi tanároddal, esetleg segítséget is kérhetsz tőle. Ha van a környezetedben elérhető edzőterem, kezdj el oda járni. Kerékpár, futópad. Nem kell egyből maratont futni :) kezdd el szépen, fokozatosan. És mindezen túl próbálj odafigyelni tudatosan a kajálásra. Tartsd be a napi ötszöri étkezést, mérsékeld a tésztaféléket, lisztes dolgokat. Sok zöldség, hal, könnyű natúr húsok, stb. Egyél sokszor keveset.

De semmiképpen ne koplalj és semmi hülye diétába ne kezdj. Egy életre kinyírhatod a szervezetedet egy rossz divatdiétával.

2013. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) megpróbálom megfogadni őket :)
2013. febr. 6. 20:45
 7/8 anonim válasza:
Hát ne egyél minden nap másmiet mert attól, hogy minden nap mást eszel még meg lehet hízni de edz sokat és próráld meg, hogy minden nap futsz is egy kicsit aztán egyre többet de ne felejtsd az izomláz nem akadáj! :)
2013. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gungasam ***** válasza:

Az 5. válaszolóval egyetértve: semmilyen határidős, valameddig tartó "eljárás" nem eredményezhet jó súlycsökkenést, csak mert ha vége van visszajön minden kiló, vagy több!Életmódot kell változtatni ami roppant nehéz és a családtagoktól kell hozzá komoly támogatás.(pl. a csokit eleve megvenni se szabad, nemhogy hazavinni és kerülgetni..)Tésztákat,krumplit,gabonaféléket,édességet csak kényszerhelyzetben fogyassz..ha nincs más választás és akkor nagyon visszafogottan.

Mozogni, mozogni,lehetőleg "jó" levegőn, rengeteget.Kerüld az ülő elfoglaltságokat (TV,PC stb.)

2013. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!