Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 160 cm magas vagyok, és 70...

160 cm magas vagyok, és 70 kg.10 kg-ot szeretnék fogyni. Mit egyek? Hogy tudok lefogyni? 28 éves nő vagyok, febr. Ban hagytam abba a fog. Gátlót.

Figyelt kérdés
Már nagyon el vagyok keseredve.
2009. szept. 4. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Reggel csak gyümölcs, ebédre keveset egyél amibe kevesebb zsír van meg cukor, édességet ne egyél, és délután ha éhes vagy akkor csak gyümit egytél, este ne vacsorázzál, járjál futni, tornázzál, mozogjál sokat! én így adtam le 15 kg-ot sok sikert!
2009. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

A tabi szedésénél is ennyi voltál, vagy utána szaladtak fel a kilók?

Kivizsgáltattad magad orvossal? Ha hirtelen híztál meg a gyógyszer abbahagyása után, az utalhat Pcos-ra, hormonproblémákra.

Javasolni tudom a cukorbetegek diétáját, napi ötször keveset enni, semmi fehér liszt, kenyér, tészta, cukor, alkohol, nagyon kevés rizs, sok fehér hús, hal, gyümölcs, zöldség.

Én öt hete ezzel diétázom (magas a cukorszintem,pcos-os vagyok) eddig öt kiló ment le, koplalás és szenvedés nélkül. Napi fél órát tornázom hozzá.

2009. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!