Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Zoldségek nélkul?

Zoldségek nélkul?

Figyelt kérdés
Fehérje diétát kezdem el,de csak a zoldborsót,répát és kukoricát eszem meg a zoldségfélék kozul.ezeket párolva akármilyen saláta helyett ehetem ugye?
2013. febr. 12. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem! Mert a kukorica keményítő, és a répával is vigyázni kell. Igazából fehérje diéta alatt minél több zöld színű zöldséget kellene fogyasztani: káposzta, saláta, brokkoli, spenót stb.

Ha nem tudod magad a játékszabályokhoz tartani ne kezd el mert felesleges, a fehérje diéta amúgy sem túl jó. Akkor inkább szálkásító diétát kedz el, annál is a lényeg, hogy minél több fehérjét egyél, de nem olyan szigorú mint a fehérje diéta. Bár a kukoricát én nem ennék, mert az szinte csak keményítő, olyan mint a burgonya, azt sem szabad diéta alatt fogyasztani.

2013. febr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ertem,koszonom!

Akkor majd még gondolkodom hogy is lenne jó!

2013. febr. 13. 10:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Kukorica - keményítő (erre mondják hogy hizlal, igen ez mondhatni igaz is)

Borsó - keményítő (u.a.)


Répa - már jobb


Hát, ha komolyan veszed a táplálkozást akkor eszel salátát, káposztát, céklát, retket, hagymát, uborkát, zellert, karalábét.. szóval egyéb zöldségeket is. Ha nem, akkor eszel egy csomó húst, igazából ez is jó, csak drágább. De kukoricával fölösleges szórakoznod, nem vagy sertés (a disznóknak sem jó, ezért híznak el tőle!).

2013. febr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!