Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyas sport nelkul? Folyt.

Fogyas sport nelkul? Folyt.

Figyelt kérdés
Otleteket szeretnek kerni toletek, 77 kilo vagyok 3 honapos kisbaba anyukaja szules elott 55 kilo voltam 60 nal tobb soha ! Es most leszeretnek adni par kilot, sportra ugye nincs idom a babam miatt. Valami tippet ha esetleg tudnatok megkoszonnem.

2012. dec. 9. 03:18
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

nem tudom, hogy a baba mellett mennyire van erre lehetőséged, de a legbiztosabb, ha elhagyod a legtöbb szénhidrátot.


tehát ezeket teljesen elhagyod: krumpli, rizs, kenyér, péksütemény, fehér lisztes dolgok, süti, édesség, cukros üdítő, semmilyen cukros dolog.


csak zöldségeket, húst (csirke, hal, pulyka), kevés gyümölcsöt, tojást és olajos magvakat eszel.


nekem ez segített. nagyon hamar lefogytam 59-ről 52 kilóra, és ezzel az étrenddel azóta is tartom a súlyomat.

2012. dec. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Ez előző elég hülye dolgot tanácsolt, mert hirtelen energiaszegény életmód elapaszthatja a tejet, deha nem, akkor is csökken a tej tápértéke. Meg kell kérni egy dietetikust, hogy állítson össze megfelelő étrendet, mert itt nem csak magaddal kell számolni.
2012. dec. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy a hölgy szoptat, ha így lenne, akkor nyilván nem akarna fogyokúrázni. Egyébként milyen értékes tápanyag van a szénhidrátban, ami miatt ragaszkodni kell hozzá?
2012. dec. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

EL NE HAGYJ SEMMILYEN TÁPLÁLÉKOT! A baba az első. Várj még a fogyással, had erősödjön még a kicsi.

A mennyiségre, és az egészséges, változatos étrendre figyelhetsz. azonban A MENNYISÉG csökkentés véletlenül se menjen a tej rovására. Mint tudjuk, a mamáknak meg van mit ehetnek, napról napra, hogy a pici hasa pl ne fájjon.


De ha tápszeren él a baba, akkor viszont semmi gond, figyelhetsz komolyabban a táplálékra. Bizonyosokat megvonhatsz esetleg, vagy (inkább!) mérsékelhetsz.


A sport fontos, ha fogysz is, a bőröd csúnya lesz. Egyébként, ahogy húzódik vissza a méhed, fogyni is fogsz.

Minden esetre kell amozgás, sajnálom. Sétálgass, tudom minden amire vágysz az pihenés most, de séta, esetleg olyan torna amit régen tesi óra elején bemelegítésként végeztetek. Mind ezt beleadással tudod végezni míg a csöpp alszik.


Esetleg teákat próbálhatsz még ki. Mondjuk csalánlevél vagy zöldtea, de a baba miatt szintén nem ajánlott MÉG.


Az egyetlen amitől lefogysz most, az hogy nem hagyod el magad, és pozitívan gondolkodsz. Ha elindul a baba a saját lábán, fogyni fogsz ne félj ;)

2012. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Kedves anyuka!

Az első válaszoló röviden, de leírt mindent.


A különböző olcsó de rossz minőségű szénhidrátforrásaink csak kárt, betegséget okoznak a felnőtteknek, a gabonák az anyatejen át akár a csecsemőnek is.


A fölösleges szénhidrátokat tartalmazó 'élelmiszerek' elhagyása nem okoz tápanyaghiányt, és kellő mennyiségű hús, zsiradék, zöldség fogyasztásával energiahiányt sem.


Továbbá figyelembe kell venni sok elterjedt ételünk tápanyag felszívódást gátló hatását is. A gabonák, hüvelyesek, kukorica fogyasztása például egyértelműen kevesebb tápanyaghoz (vitaminokhoz, ásványi anyagokhoz, nyomelemekhez) juttatja a testünket mint az ezeket nem fogyasztók esetében lenne.

Tehát nem kell félni, akik a szénhidrát elhagyást írták teljesen jól megalapozott és megfontolt tanácsot írtak.


Én hozzávenném a tejtermékek elhagyását. A tejtermékekben lévő kalcium alacsony D vitaminszint mellett úgy sem hasznosul, csak különböző szervi elmeszesedéseket okoz. Megfelelő d-vitamin ellátottsággal pedig bőven elég a zöldségekben, húsokban lévő kalcium, ami töredéke a manapság divatos ajánlásoknak (de az valóban hasznosul is).

2012. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a baj ha sport nélkül fogysz nem fog tetszeni az eredmény.Én is ebbe a hibába estem és még mindig a hülyeségem javítom.Vékony de löttyedt leszel, semmi izom, elég gáz látvány. Napi 20-30 perce mindenkinek van saját magára, ha nincs akkor ott problémák vannak.
2012. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amíg a pici alszik egy órát, addig lehet guggolni, fekvőtámaszozni (és még néhány gyakorlatot csinálni, de éppen 20 perc körül vannak a bodyrockTV edzésvideók is.. :)
2012. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat !!!!! Nem szoptatok sajnos,kiprobalom az elso valasz ado tanacsait es megnezem ezt a bodyrock-t is kiderul mire jutok .
2012. dec. 10. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!