Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen a 90 napos diéta? Hogy...

Milyen a 90 napos diéta? Hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Parancsolj, itt találsz róla egy korrekt leírást és recepteket is mellé:


[link]


Sokan hülyeségnek tartják a diétát, másoknak viszont nagyon bejött. Olvasd el, próbáld ki, meglátod, hogy neked segít-e.

2009. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen pont azért kérdeztem ,mert rossz dolgokat írtak róla sokan ... kössz:)
2009. szept. 11. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok. Próbáltam diplomatikusan fogalmazi :) Nekem bejött, ismerősöknek is. Mások nagyon leugatják, de saját tapasztalatból mondom, hogy működik, működhet.
2009. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oks,köszi:)
2009. szept. 11. 14:26
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Na én pedig a másik tábort képviselem, márpedig hogy hülyeség.

1. Azzal mért fogynánk ha szétválasztjuk a tápanyagokat?Nem látom benne a logikát...Ja hogy ezért? ->2.

2. Fehérjét csak négy(?) naponta (nem tudom pontosan hány nap van) viszel be és jó néhány mást se viszel be ezért a szervezeted az izmokból fogja ezt lebontani.

3. Ehhez az a gondolat hogy "Ha tornázok akkor megmarad az izom" nem működik mert a szervezetednek akkor is szüksége van azokra az anyagokra"

2009. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! Ahogyan az első hozzászóló is írta: mindmegette.hu. Nagyon jó receptötletek vannak fenn, ha már végképp unnád az első két hét után.


Egyébként: MŰKÖDIK!!! Ezt én mondom, akinek soha semmilyen diéta nem jött be eddig, imádok enni (főzni) és gyakorlatilag a házimunkán kívül nem sportolok semmit (ülőmunka + autóval járok dolgozni...). 90 nap alatt, úgy, hogy a szétválasztást betartottam, de pl. zöldségnapon minden probléma nélkül napi több alkalommal is ettem lecsót stb., tehát a mennyiségi korlátokat be nem tartva, de a minőségi "szétválasztást" figyelve 10 kg minusz, gyakorlatilag úgy, hogy ezzel a módszerrel nem éheztem, és nem kellett szoros értelemben véve életmódot váltanom. Pici ötletességgel (a gyümölcsnapot kivéve) a család is ehette azt, amit én, csak ők pl. kaptak a husihoz krumplit is, én meg azt kihagytam. Számomra ez a világ 8. csodája, mert én sem hittem benne, de egy próbát megért!!!

2009. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam működött és még élek. A harmadik körömet csinálom és nem látom okát, hogy abba hagyjam. Csatlakozom az előttem válaszolóhoz.Könnyen leadtam 23 kg-ot és nem éheztem. A családdal is tudom egyeztetni.Sajnos sokan leszólják ezt a diétát.Oké elfogadom, hogy csak vizet és izmot bont le. De akkor hova lett a csípőmről 23 cm zsir ?? Vagy akkor most mi volt az.?
2009. szept. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!