Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Éppen fogyókúrán vagyok és...

Éppen fogyókúrán vagyok és nem tudom hogy mit nem szabad ennem és hogy mit szabad. Mit egyek reggelire ebédre vacsorára?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 20:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

De a 150g szénhidrát nem sok?

És pontosan mire a zsír felső beviteli korlát? A zsírfogyasztás nem okoz anyagcsere betegségeket, 150g keményítő vagy cukor viszont már ingadozó vércukorszinthez vezet, reggel 50g szénhidrát már gyorsan leeső vércukorszinthez és magas inzulinszinthez vezet (főleg hogy az embernek reggel természetesen magas az inzulin rezisztenciája).


Még így is következetesebb volt mint a többi válasz!


Ideális esetben meg sem közelítjük a 150g-os szénhidrát bevitelt, mivel ehhez több kiló zöldséget kellene megenni, több kiló zöldséggel pedig az emészthetetlen szénhidrátokat vinnénk be (rostok), amiket a bélbaktériumok zsírsavakká alakítanak, zsírokat pedig igen jól hasznosít a szervezetünk.

2013. márc. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
A 150 gramm szénhidrát a cukorbetegek diétája, így hidd el, hogy nem okoz gondot. Alapjáraton egy ember napi 300 grammnyit fogyaszt. Egy doboz gyümölcsjoghurtban van 30-40 gramm. Egy szelet kenyérben vastagságtól függően 6-8 gramm. 10 deka főtt rizsben 65 gramm van. De ezek csak példák. A 150 gramm kevés.
2013. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
Eh, elírtam, tehát a szelet kenyérben ami 6-8 deka van kb 20-30 gramm
2013. márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

A cukorbeteg diéta annyira káros, hogy a cukorbetegek akik így esznek inzulint kell szedjenek mellé (vagy ha nem, akkor majd évek múlva inzulinfüggővé romlik az állapotuk) és ilyen táplálkozást stabilizálva könnyen kimondhatjuk, hogy a cukorbetegség gyógyíthatatlan betegség..


Ilyen, szénhidrátban dús, megbetegítő diéta hiányában a cukorbetegséget már kezelhető állapotként kezelnénk! Elnézést, kezelik.

2013. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:

szia.ha fogyókúrázol akkor fogyókúrázz rendesen.5 napig ne egyél semmit csak teát igyál.nekem szerelmi bánatban egy ilyen 5 napos étlenségi kúra alatt lement a pocakom..

ám:egy rendes fogyókúra a következőként zajlik.nem térek ki arra hoigy mit ehetsz meg mit nem csupán talán annyit hogy semmi cukor és semmi liszt.tehát kávé az cukor nélkül és kenyeret liszt nélkül eheted.

de monddcsak,, minek fogyókúrázol ha ugyis visszafogod hizni??

ezen gondolkoztál már?

na elvégre valamivel el kell csapni az időt hogy ne legyen olyan unalmas.mindenesetre a fogyókúra alatt nem lehet kapkodni mert a kilókat lassan szedi fel az ember és lassan is adja le,,, normál esetben...

ugyhogy ne siettesd a dolgot de tudd hogy szépen lassan mennek lefelé azok a kilók.

aztán bevetheted az elméd erejét is ha minden este és minden reggel álomközeli állapotban elmondod szépen lassan tizszer hogy

bármit eszek bármit iszok egyre csinosabb és karcsúbb vagyok....annak meglesz a hatása.,, megsokszorozza a fogyókura eredményét

és a késöbiiekben tán majd nem is kelll többet fogyókurázz mert az elme ereje nagyon hatékonyan tudja befolyásolni az anyagcserédet az alakodat stb

.sok sikert.

2013. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Petra123456 válasza:

Fogyókúra alatt is igen sokmindent lehet enni...például a kenyeret zsemlére cseréled (így nem kell elhagyni a szénhidrátot) az nem hízlal olyan mértékben...Ismerek valaki aki 18 KG-ot adott le egy év alatt így!


De az alma egy nagyon hasznos gyümölcs, napi 2-3 db. nagyon egészséges, csodákat művel a bőrrel, és segít a fogyásban is.


Azt mondják még a zöldtea és a saláta vízhajtó hatású, ami köztudottan a fogyókúra egyik lényeges eleme.


Megeheted még Norbi zsírmentes idegméreggel teli vackait is, bár azt nem ajánlanám...


De van egy tuti fogyókúra: Én ezt Ausztriakúrának hívom: Reggel amennyi belefér, akár cukrot is, csak zsírt ne! Fél 12 magasságában egy zsemle egy szelet sajtal, egy vagy másfél órával késöbb egy alma, majd ujjabb egy órával késöbb mégegy. Este meleg föttétel például: Krumpli, hal(rúd), rizs, levesek minden mennyiségben.

De ami a lényege az Ausztria kúrának: Délelött túra, lejtőkön hegyeken, szép tájakon, városban. Délután pár óra agytorna, ücsörgés, de nem alvás! este 6 felé 10-15 perc séta 7-kor vacsora. Fél 9-ig levegőzgetés sétálgatás, valami gyengébb sport.

4-5 cm karcsúsodás egy hét alatt, úgy hogy még szórakozol is...

2013. márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Petra, mesélj már kérlek a kenyér (liszt, víz, élesztő, só) és a zsömle (liszt, víz, élesztő, só) tészták közti különbségekről!
2013. márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Kedves 15. válaszoló! Ügye azt tudod hogy ha egy ember lefogy, annak csökkenni fog az étvágya. Ezt elég megnézni hogy keresel egy kövér embert és megkérdezed tőle mit szoktál enni és mennyit? Aztán megkérdezed egy sovány embertől.Hihetetlenül nagy lesz a különbség ;) Amúgy is, én csak 4-5 kilót akarok leadni és már tökéletes is lesz az alakom ;) Voltam már úgy hogy nagyon kövér voltam és nem mondtam magamnak hogy fogynom kéne...Nem érdekelt...Aztán egész nap csak gépeztem minden hónapban és nem figyeltem mit eszek és egyszer csak azt vettem észre 6 hónap alatt hogy egy csomót fogytam :D
2013. márc. 11. 19:42
 19/31 anonim ***** válasza:
Na igen.. vannak nézetek, amiket kissé már zavaróan könnyű megcáfolni.. legalábbis én zavarba jönnék ilyenkor.. hogy mit mondogatok magamnak, és a hízás-fogyás (óriási mértékben a táplálkozáson, biokémiai folyamatokon múló folyamatok) közti összefüggéseket pedzegetni.. kissé kínos :S
2013. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A Tengerész ***** válasza:
Azt amit eddig, bármit amit kívánsz. A fogyókúra egyszerű. Felét enni, dupláját mozogni mint eddig. Nem látványos, nem mennek gyorsan le a kilók, de fölfelé se gyorsan mentek. Fenti egyszerű módszerrel havi egy kiló mínusz működik.
2013. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!