Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Éppen fogyókúrán vagyok és...

Éppen fogyókúrán vagyok és nem tudom hogy mit nem szabad ennem és hogy mit szabad. Mit egyek reggelire ebédre vacsorára?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 20:45
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
hát ha megvan a módszer akkor használd.gépezz éjt-nappallá téve és lefogysz tőle.majd néha indits el egy tornázós videót, mondjuk minden reggel tornázós videó 7kor.délben egy böjt videót este meg egy mesét aztán gépezz tovább.
2013. márc. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
bár ha tényleg csak 4-5 kilót akarsz fogyni arra pont jó a legelső tippem:4 napig ne egyeél semmit.attól pont lemegy rólad a 4-5 kiló plusszod.közben igyál sok sok teát.aztán negyedik nap kezdj el ujra táplálkozni szép óvatosan egy fél tányér gulyáslevessel kezdjed.közben gépezz.aztán vidd fel az adagot egy héten belül napi 16 tányér gulyáslevesre és figyeld meg magadon hogy gyarapszik a súlyod a megevett gulyásleves adagokkal egyenes arányosságban. igyál sok-sok teát. kívánom hogy sikerüljön leadni azt a 4-5 kiló plusszot.aztán majd ujra felszeded.és majd ujra leadod.aztán felszeded.figyelj.anyám azóta ezt csinálja amióta az eszemet tudom.fogyókúrázik.hát fogyókúrázz teis és majd figyelj oda arra , hogy mindig egyre több kilót szedj fel, és egyre többet adj le, hogy még a késöbbiekben is mindig örömödet leljed a fogyókúrában.
2013. márc. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
:D
2013. márc. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:

8-as!

sonka??? VACSORÁRA?? jó fogyókúra lehet...


kevés kenyeret egyél, (lehetőleg egyáltalán ne)

vizet igyál

vacsorára csak könnyű dolgokat, pl joghurtot, kefírt, tojást, gyümölcsöt

a banán és kukorica tabu!

ne egyél tésztát

köretnek rizs és krumpli helyett párolt vagy grillezett zöldséget egyél, rántott hús helyett pedig natúr főtt húst, vagy sült húst, hozzáadott zsiradék nélkül

ebéd és vacsora előtt igyál meg 1-1 nagy pohár vizet, attól kevésbé leszel éhes

amikor eszel asztalhoz ülj le, és csak arra figyelj (hamarabb múlik az éhségérzet) - ne gépezz, tv-zz olvass (tudom is én) közben!

a nasikat (chips) a csokikat cukorkákat, üdítőket, gyorskajákat, fagyasztott kajákat, kekszeket (szval ilyeneket) kerüld

este 7-8 után ne egyél, és aludd ki magad (akkor könnyebben fogy az ember)


sokkal gyorsabban fogysz le, ha sportolsz mellette! minél intenzívebben annál jobb!!!


sok sikert!

2013. márc. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

24. válaszoló, egy sonka (hús) sosem fogja azt a zsírosító hatást elérni, mint az általad ajánlott (szerintem kissé beteges) hormonokkal teli tejtermékek.. Tejmánia és zsírfóbia, lehet így is élni csak rossz életminőséghez vezet.


Az meg kissé pofátlanság, hogy közben a vacsorára ajánlott EMBERI FOGYASZTÁSRA ALKALMAS hús leszólásra kerül, a bocikaja bezzeg ajánlott.. hát egye aki borjúnak érzi magát.

2013. márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
mégis milyen nagy tejtermék-mániáról beszélsz?? mert akárháynszor átolvasom, nem találok "mániára" utaló jeleket... és ha figyelmesebben elolvasod, írtam, hogy nyugodtan egyen húst is, sőt kiemeltem... de tényleg, köss belém... másrészt mondd már meg, hogy mi a jó abban, ha valaki reggel nem eszik semmit, este meg bezabál egy sonkát, vagy egy fél grillcsirkét... reggel kell a legtöbbet enni, hiszen azt ledolgozod napközben, mint az ebédet, és pont hogy a vacsorának kéne könnyűnek lennie, hiszen utána már csak alszol... de tényleg, éhezz egész nap... mondom ezt úgy hogy elkezdtem a diétádat... de mind1, nem vitatkozom... úgy látom, veled nincs értelme
2013. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
és még hozzátenném, hogy fogyókúráról beszélgetünk, nem étrendről... és igen, ha fogyókúrán vagy, akkor zsírmentes és könnyű kajákat egyél... hiszen a te reggeli-mentes "étrended" sem valami egészséges...
2013. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Semmiféle reggeli kihagyást nem ajánlottam.


Csak még mindig szót emelek ellene, amikor az egyik legfontosabb tápanyagot (zsírok) fogyasztását csökkenteni akarja valaki, közben azért egy kis tejtermék (mánia vagy nem mánia, zsírfóbia vagy nem fóbia) belefér. A növekedést, hízást elősegítő hormonok beleférnek, a tápanyag ami önmagában nem képez elzsírosodást de alapvető építőanyag és energiaforrás a szervezetünk számára, az csökkentésre kerül?


Igen, ebbe belekötök, nem kötelező elfogadni, de amíg a táplálkozástudománnyal (mármint a haladó ágával) és a gyakorlattal ez szemben áll, mégis csak megér egy kis ellenzést. Minek csökkentse valaki a zsírbevitelt, ha szalonnával és sonkával is le tud fogyni? :)

2013. márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
szalonnával és sonkával?? tényleg nem mondok semmit... senki nem mondott semmi olyat h NE EGYÉL ZSÍRT... de az alapvető fogyókúra lényege, hogy kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit ledolgozol... és azt mondd meg nekem kedvesem, hogy mégis milyen hormonokról beszélsz? én mindössze könnyű ételeket soroltam fel: a kérdés erre irányult... és akár tetszik, akár nem, nem lehet szalonnával és sonkával lefogyni... hidd el, hogy nem... és ugyanúgy a sültcsirkébe is van zsír, ha nem tudnád... de próbáld ki: egyél sonkát és szalonnát és pecsenyét és hurkát és anyám kínját egy hétig, megnézzük mennyit fogytál...
2013. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én.. hiába eszem sok zöldséget, állandóan eszem húst, zsírt. Ez az étrendem alapja: zöldség (mondjuk párolt káposzta) és zsírosan elkészített hús, sült kötözött sonka, sertés comb, csirke.. stb.


Friss zöldség-gyümölcs. Ugye ilyeneket eszik egy ember.. :)


Kalória deficit? Minek? A dietetika ősrégi mítosza a kalória deficit, mivel nem fogják fel értelmes és értelmetlen étel között a különbséget, biológiából bukócskáznak, nem értenek még minimális szinten sem a hormonrendszerhez, így kitalálták a 'könnyű' és 'nehéz' ételeket, a zsíros kaják nehéz ételnek lettek minősítve, és persze a kalória deficit.. nem a fogyás alapja a kalóriadeficit, hanem amikor moslék minőségű takarmányt esztek, akkor az ócska szemét beviteléből ajánlott kalória deficitet tartanotok, mert olyan dudvát esztek amiről még azt is tudjátok, hogy ha sokat esztek akkor megárt, elhíztok, megbetegszetek tőle.


A nekem vázolt étrenddel (amit követek) nem fordul elő elhízás, betegség, egész véletlen ez a táplálkozástudomány valószínűleg sokak számára ismeretlen, felvilágosult ága. Ha addig lehetne bokán rugdosni a dietetikusokat amíg megtanulják ezt, akkor én vállalkoznék rá (szívesen:) de az a helyzet, hogy a táplálkozástudomány primitív, beképzelt és önkényes "képviselői" képtelenek újabb dolgokat tanulni, így előbb szakadna le a lábuk minthogy felfogják amit itt is leírtam.


De tudom hogy a Gyakorikérdések olvasói eszesebbek mint a dietetikusok, és felcsillan a szemük amikor ilyen írásokat olvasnak, Kedves előző válaszoló is hamarosan feladja a kalóriamítoszos elméleteit, és tájékozódik a táplálkozás-hízás-fogyás-hormonháztartás összefüggéseiről. :)

2013. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!