Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fogyás? Hogyan kezdjek hozzá?...

Fogyás? Hogyan kezdjek hozzá? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hogyan fogjak hozzá a fogyáshoz? miket egyek? otthoni edzéshez mit ajánlotok? és fogyás után a bőr visszanő? 73kg 15f.

2013. márc. 15. 12:39
 1/1 anonim válasza:
szia.a bőr akkor húzódik vissza ha van rá ideje fogyás közben,vagyis ha nem drasztikus diétával próbálkozol..én 80kg-ról 54-re fogytam 2 év alatt és csoda szépen visszahúzódott a bőröm:)gondolhatod hogy sok mindent kipróbáltam.Ami a legjobban bevált a csinicseppek amit gyógyszertárban lehet kapni,de a legtutibb dolog a mindent enni csak kevesebbet diéta volt.tehát minimális adaggal csökkentettem kéthetente az ételeim adagját.pl 4 szelet kenyér helyett 3és 3/4-et ettem.igazából azért kedvenc mert sosem éheztem úgy igazán mégis fogytam mert a szervezetem nem kapta meg a valódi mennyiséget mondhatni becsaptam az agyam:)És mivel a gyomrom kéthetenként húzódott annyit hogy újra csökkenteni tudjak és ne is kívánjak annyit enni.A mai napig jókat eszem pörit,pizzát csak nem a régi mennyiségben de nem baj mert már nem is bírnék annyit:D
2013. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!