Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szülés után vagyok és szeretné...

Dynkuc kérdése:

Szülés után vagyok és szeretnék lefogyni 17 kilót most 77 kiló vok és kb 170 cm.60 kiló az álmom! Akkor végre újra tetszenék a páromnak! Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Mit mikor hogyan egyek? Mit edzek és hogyan? Szedjek-e valami fogyó-bogyót vagy turmixokat, ha igen akkor mit? Tanácstalan vagyok... (2 kisgyermekem van 3 hónapos és 5éves!) Szeretnék újra szép lenni!!!

2012. dec. 27. 02:14
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

edzésnek kezd el a fegyencedzést,azt csináld napi fél órát-20 percet heti 6x és utána ugrókötelezz fél órát.


vagy van a drágább verzió.

személyi edzővel konditermi edzés.


fogyi bogyó meg a tudomány mai állása szerint nem létezik.

a turmix meg kiegészíthet egy étrendet,de ha tökéletes az étrended,akkor a te szinteden nem feltétlen szükséges.

inkább kényelmi szempontból praktikus,mert összerázod és iszod,nem kell lepárolni 200g csirkét és megenni,de a végeredménye ugyanaz,fehérjéhez juttatni a szervezetet.

2012. dec. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
én is szülés után vagyok, rajtam 20kiló van. ahányszor csak tehetem a baba mellett tornázok 45percet meg mindenből eszek csak kevesebbet. egyszer már sikerült így lefogynom. sok sikert!
2012. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 28. 10:10
 4/5 poiu ***** válasza:

Ha tudsz mindenből keveset enni, az jó. Én nem tudok. Ezért nekem a sok zöldség + hús, 0 keményítő diéta vált be. Fogytam, amennyi a célom volt (20 kg), most már nem veszem annira szigorúan a zéró keményítőt, kivéve ha több napon át magasabb a súlyom.

Edzés: minden mozgás jó, ami igazán fontos, ne ücsörögj, heverész sokáig megszakítás nélkül. Jó a fegyencedzés, de anélkül is fogyhatsz sok alacsony intenzitású mozgással (séta, lépcső stb.). Sok sikert!

2013. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyanezek a paramétereim, mitn neked (csak nem vagyok anyuka) :)) Én most kezdtem fogyóba, nekem is ugyanúgy 60 kg az álomsúly.

Én a tésztát, rizst, krumplit, cukrot, olajat teljesen kerülöm, ha lehet. Nagy ritkán azért lehet enni ezekből de akkor is csak keveset. Én így csinálom:

Reggelire 1 db Kornspitz kifli, ezt tudom ajánlani, nagyon finom és teljesen elég is (ma reggel meg sem bírtam enni teljesen) vagy valamilyen teljes kiőrlésű, barna kenyér. Mellé csirke/pulykafelvágott, savanyúság, pici sajt (mivel nekem sajna most nincs itthon lightos). 100%ig jól lakok vele... Vagy lehet még zabkása mézzel ízesítve+ tej. nincs éhezés.

Tízórai: 1 gyümölcs/joghurt

Ebéd: hús (olaj nélkül) és zöldségköret/ leves (ezeket rengetegféleképp lehet variálni)

Uzsonna: megint 1 gyümölcs/1joghurt/1kefír stb.

Vacsora: túró (pl. kőrözöttnek megcsinálva, ha lehet zsírszegény legyen, de még a félzsíros is nagyon nagyon alacsony kalóriás és belaktat!), felvágott + ABONETT (ezt ajánlom mivel először eszem és nagyon ízlik)


Nekem az alapelv, hogy nincs éhezés, napi 5x kell enni. 1200 kcal alá ne menj, számold a kalóriát. Most én úgy napi 1000 kcal körül vagyok, de csak mert most otthon vagyok, tul. képp egész nap szellemi munkát végzek csak. (Próbálok tornázni is de az kb. semmi :D mivel béna vagyok kicsit :D) Sportolj, ha lehet.

2013. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!