Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudnám testmozgással...

Hogyan tudnám testmozgással meg vékonyítani a combomat?

Figyelt kérdés
A szüleim folyton piszkálnak mert vastagok a combjaim. Milyen testmozgás jó a levékonyítására?

2013. márc. 19. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A combod (de igaz ez más testrészedre is) 2 okból lehet vastag:

1. sok rajta az izom

2. sok rajta a zsír


Az 1. esetben abba kell hagyni az intenzív sportot és elkezdeni kevesebbet enni, így az izmok elkezdenek majd eltűnni.


A 2. esetben, (feltételezem nálad inkább ez az eset érvényesül), abba kell hagyni a zabálást. Bocs, hogy durván fogalmazok, de azért zsírosodtál el, mert vagy többet ettél, mint kellett volna vagy normál adagot, de azt rossz minőségű ételekből (tészta, csoki, stb...) Tehát kevesebbet enni. Plusz, hogy ne legyen olyan a tested, mint egy puding, ahhoz kezdj el mozogni. Bármi jó, ott vannak Norbi meg hasonló DVD-k, azokkal próbálkozz. Majd ha jobb idő lesz, menj el futni, bicajozni, tollasozni, kirándulni, stb...

2013. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 oOKagyloOo válasza:
Rubint Réka dvdit tudom ajánlani én pl a: Napi 20 perc önmagadért csinálom heti 2x-3x, igaz h amikor először csináltam másnap majd meghaltam úgy fájt a lábam de teljesen megérte! Hajrá:)
2013. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Aladárkiss válasza:
Futás, guggolás és olyan gyakorlatok ami a lábizmaidat mozgatja meg.
2013. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

[link]

Belső comb..:)

2013. márc. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És sok-sok szex!
2013. márc. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!