Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Hogyan tudnám testmozgással meg vékonyítani a combomat?

A szüleim folyton piszkálnak mert vastagok a combjaim. Milyen testmozgás jó a levékonyítására?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyókúra, vékonyítás

2013. márc. 19. 15:26  Privát üzenet  

A válaszok

A combod (de igaz ez más testrészedre is) 2 okból lehet vastag:

1. sok rajta az izom

2. sok rajta a zsír

Az 1. esetben abba kell hagyni az intenzív sportot és elkezdeni kevesebbet enni, így az izmok elkezdenek majd eltűnni.

A 2. esetben, (feltételezem nálad inkább ez az eset érvényesül), abba kell hagyni a zabálást. Bocs, hogy durván fogalmazok, de azért zsírosodtál el, mert vagy többet ettél, mint kellett volna vagy normál adagot, de azt rossz minőségű ételekből (tészta, csoki, stb...) Tehát kevesebbet enni. Plusz, hogy ne legyen olyan a tested, mint egy puding, ahhoz kezdj el mozogni. Bármi jó, ott vannak Norbi meg hasonló DVD-k, azokkal próbálkozz. Majd ha jobb idő lesz, menj el futni, bicajozni, tollasozni, kirándulni, stb...

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2013. márc. 19. 15:36 Privát üzenet
oOKagyloOo nevű felhasználó válasza:

Rubint Réka dvdit tudom ajánlani én pl a: Napi 20 perc önmagadért csinálom heti 2x-3x, igaz h amikor először csináltam másnap majd meghaltam úgy fájt a lábam de teljesen megérte! Hajrá:)

# 2/5Időpont 2013. márc. 19. 16:14 Privát üzenet
Aladárkiss nevű felhasználó válasza:

Futás, guggolás és olyan gyakorlatok ami a lábizmaidat mozgatja meg.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2013. márc. 19. 16:46 Privát üzenet

[link]

Belső comb..:)

# 4/5Időpont 2013. márc. 22. 22:16 Privát üzenet
Miquel nevű felhasználó válasza:

És sok-sok szex!

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2013. márc. 23. 18:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek milyen egyszerű módszerrel tudnék lefogyni (gondolok itt h milyen testmozgással és milyen diétával)? 83 kg vagyok és 170 cm mennyi lenne az ideális testsúly nekem?
Olyan gyakorlatokat tudtok amikkel a combomat tudom vékonyítani, erősíteni?
Most akkor többet égettem el mint amit bevittem? Összes kcal bevitel: 1001.61 Kcal égetés (testmozgással) : 609.21 Kcal égetés (Alapjárat kcal égetés) : 2073
Hogyan tudnék vékonyítani a combomon?
Milyen módszerrel lehet vékonyítani a combot? Képpel
Milyen mozgással lehet vékonyítani a combon?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!