Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A kefírt melyik napon ehetem?

A kefírt melyik napon ehetem?

Figyelt kérdés

Gondoltam én, hgy fehérje napon, de amikor egy hirtelen ötlettől elfogultan leemeltem a bolt polcáról meglepődtem, h Fehérje: 3,2 g, Szénhidrát: 3,7 g.

Ti ettetek egyáltalán, vagy ha ehetem, melyik napon? Fehérje, vagy szénhidrát?


2009. szept. 19. 19:47
 1/4 anonim válasza:
100%

Én a fehérje napon ettem...

Ha belegondolsz, sajtot is fehérjenapon lehet enni, hiába van benne még egyéb más is... :-)

2009. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Ez kiveri a biztosítékot, ez a napszétosztás...bammeg, szerinted az emberi szervezetnek nincs szüksége minden nap minden makrotápanyagból elegendő mennyiségre? Oh hogy haljatok már ki ezzel az idiota diétával. Ezentúl egyik nap levegőt vegyetek, második nap szarjatok, harmadik nap pisiljetek, de csak ebben a sorrendben!
2009. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Okos kérdés!

Én mindig fehérje napon ettem! Te is nyugodtan egyed.!

24 kg-ot fogytam (eddig) A fenti válaszolo, meg miért mérgelődik?? Ha nem tetszik lapozzon.Nahát nahát, hogy mennyien nem szeretik és leköpködik ezt a diétát!! Nekem semmi bajom vele és hajrá kefires-ke,

sokat egyél belőle: fincsi.

2009. szept. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat, akkor fehérje napon eszem, én még csak most kezdtem , s már az első nap ezen morfondíroztam, mi lesz itt később?!:)

2009. szept. 23. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!