Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit jelent pontosan a 90...

Mit jelent pontosan a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés
Segitsééég.hogy kell csinálni?14/L
2013. ápr. 25. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
14 éves vagy? Jaj kérlek ne diétázz, könyörgöm! 14 évesen nem szabad, ha fogyni akarsz igyál sok vizet, aludj minimum 8 órát, étkezz naponta ötször kis adagokban, nagyon fontos, hogy reggelizz, mert utána nem leszel annyira éhes egész nap, és csinálj tornagyakorlatokat (a youtube-on rengeteget találsz). Ha van még kérdésed írd ide kommentbe, válaszolok! :)
2013. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezt-

[link]

2013. ápr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen 14.és kövér.165cm és 75kg.ami sok,valjuk be. :/ a diéta az egyetlen ami beválhat. :/ az első válaszolótól kérdezem,mit tud még javasolni,mint jó tanács?

2.válaszoló.köszönöm szépen :) érdemes lenne ezt kirakni máshová is,más kérdések alá is :)

2013. ápr. 26. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:

az 1. kommentelő vagyok

Talán még azt tanácsolnám neked, hogy keress még magad mellé valakit akivel közösen akartok fogyni. Lehet ez barát vagy családtag, rokon is. A lényeg, hogy egymást támogatjátok és megosztjátok a tapasztalataitokat. a legfontosabb az, hogy tartsd be azt amit először írtam.

2013. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kiegészíteném az első válaszolót. Nem a kaja mennyiségén múlik a fogyás, hanem a minőségén. Ehetsz te napi pár falat kaját is, ha az mondjuk szénhidrát. Mindenképp hízni fogsz. Sovány húsból viszont bármennyit ehetsz, a fehérjéből nem lesz zsír soha. A kalóriaszámlálást is felejtsd el. A tested nem tudja, mi az a kalória. Tápanyagmennyiségek vannak.


A lényeg, hogy kevés legyen a szénhidrát, és sok a fehérje. Tehát: egyél sok húst. De ne virslit meg ilyen szemetet, hanem szárnyasokat, marhát, halat, tojást, ilyesmit. Napi legalább 5 alkalommal. Akár suliba is vihetsz kaját dobozban, én is úgy csináltam. Eleinte megnéznek majd az osztálytársak, de senkit nem fog érdekelni, nem ciki. A húsok mellé egyél sok zöldséget, de ez gondolom egyértelmű. Néha mehet zsíros hús is, mert még az is jobb a szénhidrátnál.


Szénhidrátot keveset egyél, és csak délelőtt. Reggelire még ehetsz zabpelyhet, rizst, tk kenyeret, de délután már inkább hagyd. Fehér lisztes dolgokat teljesen felejtsd el. Fehér kenyér helyett barna vagy tk, tészta az durum, vagy teljes kiőrlésű, stb...


Édességet próbálj meg keveset enni. A legjobb, ha beiktatsz hetente egy napot, amikor ehetsz egy kicsit. Így megszokod, rendszeressé válik, és máskor nem fog hiányozni.

2013. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!