Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi a véleményetek a 90 napos...

Mi a véleményetek a 90 napos fogyókúráról?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy valaki ezt már kipróbálta-e? Mikor látszódik már a javulás?Kb hány kilót lehet vele leadni.Egyik ismerősöm is most kezdte el.

2013. máj. 12. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
En mar probaltam tobbszor, mindig eredmenyes volt.De csak addig,mig csinalod.Mert,ha utana nem vigyazol,akkor vissza is szeded azt,amit lefogytal,vagy meg tobbet.Ez tapasztalat.En amikor csinaltam,lefogytam vele 17 kg-ot.Csak sajnos utana epp ugy ettem,ahogy elotte,es visszahiztam.
2013. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
szia:) barátnőm azt csinálta, és lefogyott pár kilót (szerintem alapbol sovány volt) de visszahizta..nem éri meg .
2013. máj. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Anya is mindig abba vág bele, hiába mondom, hogy hülyeség az egész, de nem hallgat rám, mert neki az kényelmesebb mint a mozgás. Eddig mindig visszaszedte a súlyát
2013. máj. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Értelmetlen.


Nincs táplálkozástudományi alapja, amennyit fogyni lehet vele azt bármikor egy kis odafigyeléssel ugyan így lehet. Arról szól hogyan egyétek a szemét élelmiszereket.


Ha fogyni akarsz akkor nem 90 napos terveket szősz, hanem veszel zöldségeket és húst :)

2013. máj. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az elso válaszadoval, egyszer sikerult végigcsinálnom, de utána sajnos nem figyeltem eléggé, szépen lassan visszajott.

az elejeén gyors volt a fogyás, ugy emlékszem, 8 kg korul az elso honapban, aztán megállt, majd lassan folytatodott, kb 14 kg-t fogytam osszesen.

2013. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ezzel a "diétával" ugyan lehet fogyni, de az víz lesz és izom. +ezeknek az ételeknek a többsége kerülendő. Sütemény vacsorára? Na ne bomoljunk már...

Mint az előttem 2-vel szóló írta: zöldség és csirkehús,minimális gyümölcs

2013. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Azt nem tudom mennyire egészséges, de működik az tény. Nekem unokatesóm fogyott vele elég sokat (úgy hogy "csalt" is benne) és azóta se hízta vissza! Ez már vagy 2 éve volt.
2013. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"de működik az tény"


Én úgy látom hogy a magyar emberek többsége szénhidrát napot tart minden nap. Nem látom rajtuk a hatékony fogyást.

2013. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát nekem remekül ment az első hét. De kb 1 hónapig csináltam még jól aztán a 2 hónap végér már elszállt a kezdeti fellángolás vissza jött az 5 kiló.
2013. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!