Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mik a tapasztalaitok a 90...

Mik a tapasztalaitok a 90 napos fogyókúráról? Nektek káros volt, vagy jót tett?

Figyelt kérdés
Mivel elolvasva a sok üzenetet, sok rosszat is hallottam róla... DE! Csak azok válaszoljanak légyszi akik csinálták tényleg, nem azok akik soha nem csinálták és csak úgy vmit gondolnak róla.
2010. jan. 22. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
64 ezerszer feltették már ezt a kérdést!!! szószerint ugyanígy!!!! olvass már vissza egy kicsit...
2010. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 maundrel ***** válasza:
100%

egyetértek, millióan feltették már ezt a kérdést. :S:S:S:S


de azért ... én megcsináltam úgy egy évvel ezelőtt, én mindent betartottam, a bűnöm csak annyi volt hogy a 3 víznapból csak egyet tartottam. Egyébként nem nehéz betartani a víznapot, nekem nem is okozott gondot, pedig nagyon féltem tőle ... de aztán másnap alig bírtam kimenni a konyháig, így édesanyám nem engedélyezett több víznapot :P. De ezen kívül mindent betartottam. Szépen fogytam is. Mellette nem túl megerőltető tornákat csináltam. Csak egy hastánc DVD -t csináltam egy nap. Meg görkorcsolyáztam. Meg hulahopp. A leadott kilók nem jöttek vissza. Viszont olyan puha vagyok mint a vaj. Mégpedig azért mert a leadott kilóim nagy része izom volt. Mikor csináltam a 90 napost nem sokat tudtam a fogyókúrákról, az egészséges táplálkozásról, a fehérje fogalmát is csak látatlanban ismertem.

Szóval az érvem a diéta mellett: nekem adott egy rendszert, megtanított naponta többször étkezni (nekem korábban ez is gondot okozott) És megtanított arra hogy kis adagokat egyek. (ezért nem híztam vissza,mert később is kis adagokat ettem/eszem)

Ellenérvem: Ha egy évvel ezelőtt annyit tudtam volna a helyes táplálkozásról mint most (pedig most sem vagyok profi),eszembe se jutott volna végigcsinálni. Eddig sem voltam izmos, de még azt kevéske izmomat is elvesztettem. És most azzal küzdök hogy a zsírt leadjam magamról, és izmosodjak egy kicsit.


Sokszor kiakadtam hogy minden második helyen ezt látom, de tényleg van itt sok okosság, sztem olvasgass, megéri : [link] . Na meg mégegy oldal -ami sztem mégjobb- www.edzesmester.com


egyébként: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__90-napos-dieta__55..


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__90-napos-dieta__60..


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__90-napos-dieta__58..

2010. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2010. jan. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én az elmúlt évben 1-2 hét szünetet tartva háromszor csináltam végig a diétát. Semmi negatív tünetet nem tapasztaltam, bár ismerőseim óva intettek tőle. Az első egy -két hétben még fájdogált a fejem, de később ez megszűnt. Bár nem ajánlják, hogy kétszer egymás után kezdjünk bele, nekem ez sem okozott problémát. Harmadik alkalommal már a vége felé néha fájt a gyomrom, amit mindenképp a diétának tulajdonítottam, de ez nem volt vészes, ha ettem, elmúlt.

Most negyedszer kezdtem el, már a 20. napnál tartok. Eddig semmi különös. Bár tartok attól, hogy a diéta hatása esetleg később is jelentkezhet, nekem a leadott súly megtartásához sajnos ezt kell tennem.

De soha egyetlen fogyókúrától sem sikerült 15 kg-ot leadnom, úgyhogy nekem ez teljesen bevált, s azt hiszem mindent összevetve csak pozitívan tudom értékelni.

2010. jan. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

én 6 hétig csináltam, azóta cukros lettem,és feljődési problémáim vannak a diéta miatt...Korházakat járom már vagy fél éve....szörnyű.SOHA többet nem csinálom végig.:(

L/14

2010. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 maundrel ***** válasza:
14- évesen diétázni?? elment az eszed?? bármilyen fogyókúra hazavágott volna... nagyon okos szüleid lehetnek :S:S az biztos hogy te ebből egy életre tanultál
2010. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

aki már negyedszerre csinálja végig az nem gondolja, hogy bármilyen működő diétából sok lenne ennyi? Ez majdnem egy év. Annyi alatt majdnem 50 kiló zsírtól lehet megszabadulni, egy NORMÁLIS, EGÉSZSÉGES diétával(!!), és nem fogyókúrával, ami káros. Ha visszahíztad akkor már rég rossz az egész. Főleg ha ennyiszer. Ha meg több mint 50 kiló van rajtad, akkor is lehetne egy értelmesebb módszert választani.

Első válaszadó nagyon szépen összefoglalta amúgy a kérdésre a választ, nem mindegy, hogy miből jönnek össze a leadott kilók:)

2010. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!