Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a 13 napos...

Mit gondoltok a 13 napos fogyókúráról?

Figyelt kérdés

Itt van egy link a diétájával kapcsolatban. Én ma elkezdtem, tapasztalatokat, véleményeket várok.

[link]


2009. jún. 29. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
úristen. Elvolvastam az étrendet hát borzasztó. Persze hogy lefogysz de 13 nap alatt az izmaid sínylik csak meg. Fehérje szükségleted felét se fedezik ezek. Én nem ajánlom de ha gondolod megosztok veled egy 3 hónapos diétát edzéssel. Én 2 éve mindig ezzel szedem magam rendbe tavasszal.
2009. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocs az offért! Engem érdekelne a 3hónapos diétád?
2009. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha az étkezésen keresztül fogysz, nem pedig mozgással, akkor az izmaidat is le fogod bontani! Sokkal célszerűbb mozgással fogyni, mint fogyókúrával!

Igen, 13 kilót valószínűleg le fogsz fogyni (már ha túléled), de egyáltalán nem fogsz jól kinézni! Ugyanis csont lesz rajtad és bőr, de izmok nem, és azért az úgy nagyon ronda!

2009. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy mellette minden nap tornázom.
2009. jún. 29. 13:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a 3honapos diétád.
2009. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha tornászol mellette, akkor nem annyira gáz, de szerintem túl radikális. 8 kilót leginkább 1-1,5 hónap alatt kellene lefogynod. Gyors fogyókúráknál jön elő gyakran a megereszkedett bőr problémája, főleg a has tájékán.
2009. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 5 kg feleslegem volt, amiből 10 nap alatt 2 ment le, de egy hét után visszajött, pedig eléggé odafigyeltem a minőségre. A mennyiségre kevésbé, de pl. csak csirkemellet ettem zöldséggel, mégis visszajött. Csábítóan hangzik, hogy rövid idő alatt ennyit lehet fogyni, de ezek a diéták tök hülyeségek! Sokáig én sem hittem, de tényleg így van. Annyian írjuk, higgyétek már el.
2009. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ÉN már csináltam azt a diétát. Felesleges, ahogy befejezted, rá pár hétre majdnem a duplája jön rád vissza. És a szervezetednek sem tesz jót..
2009. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amint túlságosan megvonod a szervezettől az ételt,észreveszi ha mondhatjuk így...fogysz persze.De utána még ha kicsit is eszel ELSŐ CÉLJA A SZERVEZETEDNEK AZ LESZ,hogy AZONNAL raktároz amit tud,hogy legyen tartalék ha esetleg továbbra sem jut táplálékhoz...kis gondolkodás és rájössz hogy szinte semmit nem oldasz meg ilyen csoda diétákkal.ha hízni volt időd,fogyni is legyen :-)
2009. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én már befejeztem ezt a diétát, az első nap után az ájulás kerülgetett. Nem ajánlom senkinek sem!
2009. júl. 1. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!