Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi az ideális testsúly 164...

Mi az ideális testsúly 164 cm-hez? 15/L

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Én 162 vagyok és 58 kilósan éreztem magam a legjobban.


[link]

itt ki tudod számolni

2009. okt. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg 50 és 65 kg között átlagos a testsúlyod. Ezen túl minden attól függ, hogy milyen a csontozatod, mennyi az izmod, mit örököltél, milyen az alkatod, van-e betegség, ami módosító tényező...

Egy biztos, mivel növésben vagy, csak akkor gondolkozz fogyókúrán, ha kórosan túlsúlyos vagy, és akkor is csak orvosi felügyelettel, mert ha nem megfelelő módszert csinálsz találomra, az az egészséged és a fejlődésed rovására mehet.

2009. okt. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát ugye 164 cm vok és 55 kilo körül vagyok na most reggel amikor még nem ettem semmit tök jol érze magam de amiko hétvége van általában mindig sütök valamit és olyan nem bírom megállni h ne egyek és ilyekor hajlamos vok többet is enni a kelleténél és ilyekor már nagynak érzem a hasam és nagyon zavar biztos nem hiszitek el de non teltek érzem magam. Most vettük ilyen hasizom erőítőt vagy nem tom mi biztos hallotatok róla (Ab king pto) vagy mi asszem ha azt használom napi 10 percet mert úgy mondták naponta annyi elég. Ez eredményre fog vezeti?.
2009. okt. 3. 23:08
 4/11 A kérdező kommentje:
hupszi ki hagytam itt ott pár betűt elnézéseteket kérem :D
2009. okt. 3. 23:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Izmosítani fog, amúgy anyu is vett, ja, és képzeld, láttam tesco-ban is olyant, nem tudom, van-e különbség, de 10ezer alatt van árban :-)

Én is kipróbáltam, pedig nekem nincs szükség fogyásra, 10 percnél többet nem is bírok még :-D Én a hasizmot és a rekeszt szeretném erősíteni, azért használom.

Amúgy ha jóllakok, én is érzem azt a puffadásos telt érzést, de amiatt ne aggódj, biztos tapasztaltad, hogy elmúlik, hozzátartozik az emésztéshez, ennyi. Ha esetleg megnyugtatna, hogy kevésbé érzed, akkor evés után egyél meg egy almát vagy narancsot, vagy hasonló leveses gyümölcsöt, könnyít is, az emésztést is segíti, mert savas, és egészséges is eleve. :-)

2009. okt. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én is 164 cm vagyok, 13,5 éves és 43 kiló. sztem ez kevés, mert izmos vagyok, és így nagyon-kevés :( de nem tudok hízni
2009. okt. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

3. válaszoló mi 10 ezerért vettük most elkeztem hogy mindennap 10 percet ott vagyok rem jó lesz nem :D

2009. okt. 6. 16:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem a testsúly számít, hanem az alakod, amit centiméterrel lehet mérni. Mert az izom sokkal nehezebb, mint a háj. Az egyik barátnőm is súlyosabb az átlagnál, mert csupa izom. Sok sikert a hasizomerősítéshez.
2009. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Alapból egy ilyen izé szerint 165 centihez 45 kg illik... nemtom én 175 vok és 52 kg.
2009. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha vékony akarsz lenni akkor 164 hez 52 kg.. ha átlagos akarsz lenni akkor 58 kg, ha anorexiás akarsz lenni akkor 46 kg X) gondolom utóbbit nem akarod :)
2010. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!