Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ti is diétáztok? (többi lent)

Ti is diétáztok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mik azok az ételek amiket nem ehettek illetve szabad ilyenkor? Mert most kezdtem el diétázni és nem tudom igazán hogy hogyan is kellene,mert én nem fogyókúrázom mert nagyon vékony 15 éves lány vagyok 48 kg-mal csakhát vastagbélhurutom van:/ és állítólag az egy jó módszer.Valaki valami ötletet?(leginkább azokhoz szól ez a kérdés akik diétáznak.) :)

#egészség #diéta #lány #csaj #vastagbélhurut
2013. jún. 26. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem mindegy, hogy milyen diétára gondolsz, mert sokféle van. :S

Az orvosoddal kellene erről konzultálnod!

2013. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Betegen nem ajánlanám :/ próbáld meg kerülni a nehezebb szénhidrátokat (fehér kenyér, tészta stb) és egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, csirkét. Ajánlanám a napi 5 étkezést (tudod sokszor keveset:) és vannak olyan vizek amik gyulladásra kifejezetten ajánlanak :)
2013. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló(2-es) elmondta a lényeget. Nagyon észnél kell lenni. Viszont megoldódik a problémád. A nasit kerüld, a cukros, alkoholos cuccokat is.

Ilyen paleo dumának ne dőlj be.Semminek.

Csak szénhidrátmentesen.(egyébként, ha valaki azt mondja, hogy szénhidrát nélkül nem lehet élni, annak igaza van, csak tudni kell, hogy mindenben vean egy kevés...még a zöldségben is.Tehát a durva szénhidrát, mint alkohol, liszt, kenyér, tészta, cukor..)nos ezeket ne.

2013. jún. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem Chron betegségem van, ez vastagbél gyulladás, én kerülöm a csípős, nagyon fűszeres ételeket, a tejet, tejfölt, és nem eszek semmit, amiben mesterséges adalék anyag van, pl ízfokozók, tartósító szerek stb. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, és nyugodtan egyél szénhidrátot, zsírt viszont keveset. Ez egy nagy butaság, hogy a szén hidrátot kell kerülni, ezt ilyen Sóbert Norbertek terjesztik, hogy semmi szénhidrát, és bármennyi zsír mehet, aztán meg megnézheti magát 10 év múlva, mikor az embernek felmegy a koleszterinje, aztán szív problémája, keringési problémája lesz. De természetesen nem mind egy milyen formában viszed e, a cukor és a fehér búza liszt nem jó.
2013. jún. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!