Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Házasszonyok ti hogyan diétáztok?

Házasszonyok ti hogyan diétáztok?

Figyelt kérdés

Háztartást vezetek, ketten élünk párommal.

Most kezdtem életmódot váltani, igyekszem egészségesen étkezni, viszont minden nap főznöm kell a páromnak mert 12 órákat dolgozik, igényli a "keményebb" kaját.

Főzés közbe meg ugye néha néha kóstolni kell a ós és édes ételeket is...ez befolyásolja nagyon a diétát, vagy ennyi még nem?


2013. máj. 8. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gyakorlott háziasszonyoknak tök felesleges a kóstolgatás, aztán arra lehet fogni, hogy nem sikerül a fogyózás.
2013. máj. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1. nem vagyok még gyakorlott háziasszony, 21 éves vagyok.

2. nem akarom erre fogni, ha esetleg nem sikerülne.

3. a kérdésemre akarok választ, nem mellé beszélő dumát.

2013. máj. 8. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Megkaptad a választ: úgy diétázom, hogy nem kóstolgatok mindenfélét főzés közben.
2013. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 poiu ***** válasza:
75%
A kóstolást be kell számítani, mert egyébként az ember hajlamos csalni (éhesen többet kostolunk :-). Eheted ugyanazt, amit a párod, csak más körettel. Ha neki krumpli, neked párolt zöldség. Van egy csomó étel, ahol ez nem megoldható (paprikáskrumpli), de igazából ezek neki se jók - nincs benne más mint kalória. Igyekezz a kalóriát (keményítő) és a tápanyagot (pl. hús) külön készíteni és te ne egyél keményítőt. Egyébként lehet, hogy ő is kedvet kap a zöldséghez és csökkenti az üres kalóriát.
2013. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

26 éves, egy gyermekes (2 éves) háziasszony vagyok, édesapám özvegy, magányos ezért velünk él. Így 3 emberre főzök és magamnak külön. Férjem ugyan csak 8 órát dolgozik, de kemény fizikai munkát végez. Kóstolgatok, mert nem vagyok biztos magamban, pedig már nem 1 éve, hanem 15 éve én főzök. És akkor mi lesz? Na bumm.

Itt az oldalon mindenki nagyon szigorúan veszi a diétát (legalább is azt mondja). 2 hónap alatt 7 kg-ot fogytam, úgy hogy mellette kóstolgattam. De az igaz, hogy nem szabad éhesen kóstolgatni.

2013. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember meg szokta kóstolni az ételt, gyakorlottan is. Nincs is azzal semmi gond, illetve attól függ. Egy pici kóstolásnyi szerintem semmiből nem tudja aláásni a fogyókúrát, de lehetnek egyéni gyöngeségek, pl. egy csöpp édes étel után kegyetlenül elkezd vágyni még sokkal több édességre, az ilyenekkel nem árt vigyázni. De aki simán megállja, hogy picit kóstoljon és enni a saját ételét egye, amiatt nem aggódnék.

(Az én párom is 12 órázik, de ugyanazt eszi, mint én, leszámítva sok rizst.)

2013. máj. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!