Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Par kerdes a dietahoz?

Par kerdes a dietahoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szemezek a dietaval, lehet, hogy kiprobalom. 165 centi es 67 kg vagyok, szoval nem kellene olyan borzaszto sokat fogynom.

A következök erdekelnenek, hatha van esetleg valakinek mar tapasztalata:

1. Kevesebb tulsulybol is ugyanugy lehet fogyni? Vagy ez inkabb a több 10 kg-t fogyni vagyok dietaja?

2. Proba-cseresznye alapon lehet eredmenye, ha mondjuk csak 1 honapig csinalom?

3. Minden esetben visszahizas következik, a dieta utan? Vagy aki odafigyel, es rendesen etkezik, az megtarthatja a sulyat?

Amugy mellette tovabbra is sportolnek, mint eddig.

Köszi a valaszokat!


2013. júl. 3. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki ne próbáld, mert hazavágja a gyomrodat és az anyagcserédet.


Ezerszer többre mész vele, ha regisztrálsz ide:


kaloriabazis.hu


És figyeled az elfogyasztott ételek tápanyag arányát. Állítsd a grafikont fogyókúrásra, sőt, a fehérjét növeld is meg egy kicsit (testsúlykilogramm x 1,6), a szénhidrátot meg vedd lejjebb (pl. ha neked 250 jön ki, vedd le 160-ra).


Ajánlom a figyelmedbe ezt a cikket (tekerj lejjebb):

[link]

2013. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem értek egyet az előttem szólóval, én ezt a diétát csinálom egy hónapja, és nagyon hatásos. :) Ha nem kell sokat fogynod, akkor is, hiszen semmi másból nem áll, mint hogy elkülöníted a különböző tápanyagokat egymástól.

Ez azért vezet fogyáshoz, mert a szénhidrát, a fehérje, illetve a keményítő megemésztéséhez különböző enzimekre van szüksége a szervezetnek. Azzal, hogy szétválasztod a különböző ételeket, nem kell a szervezetednek egyszerre több féle enzimet használnia, ez felpörgeti az anyagcserédet, és biztos a fogyás.

Elvileg az a szabály, hogy a 90 napot követően még 90 napig gyümölcsöt kell enned reggelire, és ezzel fokozatosan visszaszoktatod a szervezeted, így nem hízol vissza. Sok sikert!! :D

2013. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kitekat, semmi csoki
2013. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!