Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Holnaptól elkezdem a 90 napos...

Holnaptól elkezdem a 90 napos diétát! Valaki csatlakozna hozzám, aki szintén csinálni akarja/csinálja és így megbeszélhetjük kontroll alatt tarthatjuk egymást ki hol tart?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 17:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Fokhagymát nem tudom melyik nap lehet enné és azokat a fűszereket, amiket kérdeztél.:S Én a fokhagymát nem tiltom meg magamtól, mert nem is bírnám...:D Kedves utolsó válaszoló! Sok kritikát olvasni mindenféle diétáról, de én ezt már egyszer csináltam és akkor bevált. Elég sok dolgot próbáltam (szénhidrát csökkentése, életmódváltás, rendszeres sport, szálkásító diéta... valahogy nekem semmi sem jött be). Ha tudsz ennél hatásosabbat mutatni, ami beválik nekem és egészséges, akkor elfogadom. Sima kritizálással viszont nem megyek semmire és, ami eddig elvileg "normális és beváltnak" számítottak azok valahogy nekem nem jöttek össze...:) Ha neked van más ötleted, akkor írj privibe.
2013. aug. 7. 21:35
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, h muszáj letörni másnak a kedvét! Lehet, h neked görög isten(nő)i tested van, de nekem nem, viszont szeretnék fogyni és sok mindent kipróbáltam már de nem volt sikeres. Hadd döntsük már el, h végig akarjuk-e csinálni ezt a diétát vagy sem. Nem kell állandóan pofázni arról, h ez a diéta vagy a másik miért nem jó, felőletek bele is pusztulhatnánk a túlsúlyba csak mert ti kecske meg nyúl módjára elvagytok salátán. Ezek a dumák mint ami a blogban van kb olyan mintha azt mondaná, h ne szexelj mert aidses lehetsz. De könyörgöm, az embernek szabad akarata van, ha szexelni akar, csinálja, ha 90 napos diétát, akkor azt. Mindenki a saját felelősségére vállalja a kockázatokat, senkinek semmi köze hozzá.

A továbbiakban kíméljetek már meg minket az eféle illúzióromboló megjegyzésektől, jó? Mi így döntöttünk, h ezt csináljuk, tiszteljétek a döntésünket, mi sem kritizálunk titeket, h kivel és mikor bújtok ágyba, mit néztek a tévében vagy hogy hogyan ültök a wcre!

Bolognai+zöld tea voltam

2013. aug. 8. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hello! Zöld teás vagyok. :)

Túléltem a gyümölcsnapot, nagyon durva volt! Reggel ettem egy fél dinnyét (kisebb fajtából) meg egy banánt, ebédre három alma meg két szelet dinnye, uzsonna egy banán, vacsora dinnye. Hát mit ne mondjak, életemben nem ettem még ennyi dinnyét egy nap leforgása alatt! :)

Az első fehérjenapomon 74 kg voltam, ma, a második fehérje napon 72,6 kg. Gondolom ami lement az víz, mert nagyon sokat járok wc-re, főleg mert rengeteget iszom, nem csak zöld teát (az csak 3 nagy pohár), hanem vizet is (kb másfél liter), és akkor ott van még a leves meg a dinnye.

Kérdés: ti milyen leveseket csináltok? Minden nap ebéd után kell levest "inni"? Én eddig mindig csináltam vmilyen levest. Kivéve gyümölcsnapon... :)

2013. aug. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
27%

kecske meg nyúl módjára elvagytok salátán???


minden normális diéta a fehérjebevitelen alapszik.

az a legfőbb táplálék.

de sajnos amíg nem vagy tisztában a kalória deficit jelentésével,addig nem vagy méltó vitapartner.

a diéta célja még mindig a testzsír csökkentése testkompozíció javítása és az egészséges élet megtartása.


nem a súly csökkentés mindegy miből az izomtérfogat csökkentése a testzsír% növelése és a testkompozíció rontása.

2013. aug. 9. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Akar vitázni veled a halál! Csak ne itt okoskodjál aztán peace van!
2013. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
de akkor ne egyszerre végeztek
2013. aug. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Nicol30 válasza:

Van még itt valaki.

Én most kezdtem a 90 napost. Ti hogy álltok?

2013. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Azt írod, hogy egyszer már végigcsináltad és neked bevált. Ha ismét ott tartasz, hogy fogyókúrázni kényszerülsz, akkor talán mégsem vált be, mert visszamásztak rád a kilók. Ezért kell életmódot (és étrendet) váltani, nem akárhánynapos akciónapokat tartani.

2013. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!