Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha csak 4 kg-t szeretnék,...

Ha csak 4 kg-t szeretnék, leadni akkor is hatásos lesz a diéta? (164/49 és 15/L)

Figyelt kérdés

2013. aug. 13. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
90 napos egy szarsag...nem melleskeg inkabb hizz magadra 8-10 kg izmot, igy is gebe vagy
2013. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért akarsz diétázni? 49 kg-val nem vagy duci, a magasságodhoz is pont jó, na meg 15 évesen fejlődnöd kell és ne sanyargasd magad! Sportolj és egészségesen étkezz akkor jól fogod magad érezni a bőrödben! 21/L
2013. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem vagyok kövér, de annak érzem magam. És februártól júniusig 3 kilót híztam.
2013. aug. 13. 17:13
 4/10 anonim ***** válasza:

meg jo, hogy 3 kgmal nehezebb vagy, novesben vagy...

menstrualsz egyaltalan rendszeresen?

2013. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze. Nem anorexiás vagyok!!!!
2013. aug. 13. 20:26
 6/10 TF-Csepi válasza:

Kedves fogyni vágyó :)

Minden lány ennyi idősen a lehető legvékonyabb szeretne lenni... és nincs is evvel gond (amennyiben magadért csinálod és nem valaki kedvéért).

Ha attól félsz hogy "hízásnak" indulsz mert hirtelen feljött 3 kiló, én a következőt ajánlom:

- számold ki, vagy méresd meg a testzsír százalékodat

(amennyiben ez meghaladja a 15%-ot, jogos hogy figyelsz az alakodra)

- sportolj mintsem diétázz (először)

és ez lehet bármi ami legalább 45-60percig tart és folyamatos!

- számold ki hogy mennyi Kcal eszel-iszol, és mennyit éget el belőle a tested.



Ha bővebb részletesebb tájékoztatóra lenne szükséged, csak szólj.


Hajrá! :)

2013. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
20 év alattiaknak betiltanám a diétát. Hova a bánatba akarsz fogyni? Agárversenyen indulsz?
2013. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"számold ki, vagy méresd meg a testzsír százalékodat

(amennyiben ez meghaladja a 15%-ot, jogos hogy figyelsz az alakodra)" 12-14% testzsír minimum kell egy nőnek, mert, azalatt halott...egy női atléta/versenysportoló testzsírszázaléka 15-20 %....és számolás helyett méretni kell!...szóval, ha beleszámoljuk, hogy a kérdező még gyerek, akkor is kb 18-20 % számára egy normális testzsír (ami ugye jó lenne, ha nem a belső szervei körül és a csontvelőben lenne, vagyis sport és min 50 kg még 15 évesen is ehhez a magassághoz, de inkább 55-60 ;)

2013. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gruffacsór válasza:
100%

Egy közeli lány ismerősöm is így nyomta. kb. 165 magas ő is, és lement 50 kiló alá. Pengén kiszámolta a testzsírszázalékát, csak egészséges ételeket evett, és a legprofesszionálisabb étrendhez(angolul diet- itthon mindenki diétának fordítja, de igazándiból nem szükségszerűen "fogyás-célú" diétát jelent, hanem étrendet) tartotta magát.


Pár hónap alatt sikerült úgy hazavágnia a szervezetét, hogy kórházba került. Ma engedték haza.

(Jelen pillanatban én és még sok barátja játszadozunk azzal a gondolattal, hogy a Diéta magazin szerkesztőjét, meg az összes hasonló cuccot promotáló barmot ki kéne végezni)


Ha tényleg kövérnek érzed magad (noha nem vagy az) az TESTKÉPZAVAR.(ha tudod is, hogy nem vagy kövér, akkor még nem annyira veszélyes)

Nem szükségszerűen anorexia nervosa, van egy rakás másik evészavar, testképzavar (az utóbbi 10 évben eléggé gyakoriak).


Én diéta helyett pszichológust javaslok. Kicsit drágább, de jobban megéri (pláne hosszútávon, ha a kórházi kezelést, gyógyszereket, és az elvesztegetett időt is számításba veszed).

2013. aug. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nehogy már fogyj, így is elég vékony vagy, ne légy hülye. Bocsi...
2013. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!