Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ma egy hete, hogy elkezdtem a...

Ma egy hete, hogy elkezdtem a 90 napos dietat es kozel 6 liter vizet iszok. Nem sok ez egy kicsit? Elotte is megittam az 1-1,5 l-t.

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat, nem keves, de pokoli meleg is van...

Lehet ha a homerseklet lejjebb megy, a fogyasztasod is csokken.

2008. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én nem diétázom.. de szerintem nem sok.. főleg ilyen melegbe ami van =/ Én is megiszok vagy 6l-t :) De még télen is vagy 3l-t xD
2008. jún. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
GONDOLJ ARRA HOGY A TEST 80%-A VÍZ!
2008. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vízből nincs olyan, hogy túl sok. Szerintem....
2008. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek azokkal, akik a sok vizet javasolják! Jót teszel a szervezeteddel! Viszont még jobb lenne, ha közben lúgosítanád is! 20kg-ként 1l zöld porral lúgosított vizet javasolok, hisz a testünk 80%-a valóban víz. Ha ezt meginnád, ilyen kegyetlen és egészségtelen diétára sem lenne szükséged. Hisz a méregtelenítés, lúgosítás a fogyás titka. Ki kell üríteni az évek alatt ránk rakódott méreganyagoktól a szervezetünket. Cseréld le az akváriumodban (szervezetedben) a vizet, hogy a halaid (sejtjeid) jól érezzék magukat.

Írj privit, és nagyon szívesen segítek.

2008. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha mellette nem vagy rosszul, nem ájulgatsz el és nem aceton szagú a leheleted, akkor nem sok. Ha igen, menj el az orvoshoz, mert ezek a tünetek utalhatnak cukorbetegségre.
2008. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!