Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lehetséges, hogy valakinél...

Lehetséges, hogy valakinél nem működik a 90 napos?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja csinálom, és semmi.

Mindent betartok, az adagok nagyságát is. Nem méredzkedek naponta, de a ruháimon csak kéne már érezni valami változást. Egyébként akkor hiztam meg 1o kilót, mikor abbahagytam a dohányzást, és ezt szerettem volna leadni. Eddig is igyekeztem egészségesen táplálkozni, nem voltam egy csokifaló, kényszerevő. Lassan kezdem elvesziteni a reményt, hogy nálam ez beválik...


2007. szept. 28. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogyha valóban van rajtad felesleg, akkor nem megy le semmi. Biztos vagy benne, hogy van rajtad felesleg? Ha kevés van (írtad 10 kilót szedtél fel, de ebből még nem tudjuk, hogy ebből mind feleslegnek számít-e), tehát ha kevés van, akkor még többet kell mozogni!

Én az első hónapban 5 kilót adtam le, amit akkor a ruháimon nem is igen vettem észre, csak amikor ráálltam mérlegre, akkor tűnt szembe a változás.. s amúgy azelső kiló az víz, ami kimegy a szervezetből, lehet ezért nem érzed annyira a fogyást.. ha letelik 1 hónapod állj mérlegre, s kiderül, mi is történt!

2007. szept. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10 kg felesleg valóban nem számít olyan nagyon soknak, illetve azt mondják, hogy ez a diéta annak hat gyorsan akinek igazán nagy súlyfeleslege van. Szerintem Nálad is fog hatni, csak valószínűleg lassabban indul be. Lehet hogy mondjuk viszonylag lassabb az anyagcseréd is. Szerintem tarts ki még! Mozogj sokat, és igyál minden nap elegendő (legalább 1,5 2 l) folyadékot (érdekes, de nekem egyszer ez vált be, már hosszú ideje fogyóztam és nem indult be a fogyás, és akkor valaki azt mondta, hogy lehet hogy nem iszom elegendő folyadékot, és a szervezetem mindent "megköt" emiatt, és nem is méregtelenít megfelelően... és igaza lett! :)) Szóval szerintem előbb utóbb lesz eredménye, ne add fel. Ha pedig nem sikerül annyit fogynod vele amennyit szeretnél, akkor próbálkozz más típusú diétával, hiszen mindannyian mások vagyunk, nem hathat mindenkinek ugyanúgy a 90 napos... Sok sikert kívánok! :)
2007. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A környezetemben eddig mindenkinek bevált és én is jó úton haladok. Erre nehéz választ adni, de szerintem nézd át mégegyszer a diétát, hátha valamit elnéztél és nem azt eszed amit lehetne. Sokaknál okoz gondot, hogy akkor melyik kaja hova is tartozik. Nem tudok másra gondolni, csak hogy valamit mégse jól csinálsz. Olvass utána mégegyszer!
2007. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy nem iszod meg a húslevest, vagy nem eszed meg az étcsokit... Ezek mind lényegesek.
2007. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utóbbiba belekötnék :)

Nem szoktam inni levest, mivel nem vagyok leveses típus... az étcsokit pedig legtöbbször elfeljtem, mégis lement 1 hónap alatt 5 kg =)

én 14 kg felesleggel kezdtem

2007. okt. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát tudod én is a dohányzás abbahagyása után szedtem fel 13 kg-ot, amitől évek óta nem tudtam megszabadulni. Hoszú lenne leírni, hogy mi mindennel próbálkoztam, ami 2-3 kg erejéig működött is, aztán gyorsan vissza is szedtem. (Megjegyzem és a Norbi diétát is csináltam 3 hétig, de semmi, egy deka sem). Elképzelhető, hogy az anyagcserémmel van némi gondom, mert ez a 90 napos viszont levitte ezeket a kilókat. Arra nagyon figyelj, hogy sok folyadékot igyál és ha mindent úgy csinálsz, ahogy kell, akkor meglesz az eredmény, ne add fel.
2007. okt. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!