Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy lehet az, hogy ez a 90...

Hogy lehet az, hogy ez a 90 napos diéta sikeresen működik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hááát...szerintem nem működik sikeresen...
2011. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Úgy hogy midenki mást tart sikernek. Aki a mérleget nézi az sikernek fogja érezni, csak előbb vagy utóbb nagy lesz a pofáraesés. De lehetnek egészen kivételes helyzetek amikor az egyéb körülmények miatt (genetika, mozgás minősége, a fogyókúra utáni étrend) az illető összességében mégis csak pozitívan jön ki a dolgoból.Viszont a rengeteg negatívum azokban az esetekben is ottvan.
2011. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mert néhány embernek igen alacsony szintet jelent a siker :D de ők lehet boldogabbak xD
2011. okt. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mivel diéta, gondolom van valami alapja az egész küzdésnek, már ha ezt annak lehet nevezni, mivel látom, hogy a 3.napon pizzát kell enni és kalácsot... :O ez teljességgel lehetetlen, hogy azt eszel és fogsz...!!
2011. okt. 16. 10:35
 5/15 A kérdező kommentje:
*fogysz
2011. okt. 16. 10:35
 6/15 anonim ***** válasza:

igazából nem diéta, és nem lehetne annak nevezni.

amúgy dobj be 5 nagy pizzát afrikai éhezőknek, kur.vára tovább fogynak fogyni, míg végül..

ha sz.ar minőségű kaját eszik valaki, akkor is fogyhat, ha nem ez lenne akkor meglenne a munkám: lenne egy üzem, ahol fogyózókat tartanék, 90 napos szemét szerint etetném őket és közben a hízásukat kivágnám és eladnám füstölt szalonnának. végtelen pénz trollfizika szerint.

termodinamikailag viszont nem helyes, ha keveset eszik fogyhat valaki, csak azt glikogénből, izomszövetből bélsárból teszi, és közben elkezd zsírt felhalmozni (de fogy mert a leadott izom nehezebb /sűrűbb/ mint a felszedett zsír)

és végül: a másik apró probléma, hogy direkt sz.arul esznek, és azt sem tudják mekkora mennyiséget kéne enni, na így garantált a fogyás vazzeg :D

2011. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
93%
Leget tőle fogyni, csak ajánlani tudom!!!!!!Én is sikeresen csinálta már végig 2-szer is a 90 napos diétát. Első alkalommal 16, másodjára 14 kg-t fogytam. Ezt az elért súlyt 2 évig tudtam tartani (utána szültem). A lényege a szétválasztás. Egy nap -kivétel a délelőtti étkezés mert az mindig gyümölcs- csak egyféle ételt szabad enni. Vagy csak fehérjét vagy csak keményítőt stb.. Így nem terheled le vele a szervezetedet, hogy sokféle/fajta ételt kell megemésztenie és így felgyorsul az anyagcseréd. EZ A LÉNYEGE!!! És tényleg ehetsz még sütit is szénhidrát napon :))) Ebben a diétában az a jó, hogy nem éhezel, csak akaraterő kell, ha valamit megkívánsz.... Remélem kielégítő volt a válaszom. Ismerőseim is sikeresen fogytak tőle 10-15 kg-t.
2011. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2011. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

A 90 napos diéta szerintem elég hasznos, alapjaiban változtatta meg az életem... 31kg-ot fogytam vele, jó ideje leálltam vele és utána nem hogy vissza jött volna valamennyi is hanem további lassú fogyás van...most 34kg minusznál járok...a "titok" annyi hogy a diéta után megfontolandó hogy ne térjünk vissza a korábbi egészségtelen étrendre...ez nálam gyakorlatilag annyit jelent hogy kerülöm a zsíros húsokat, és a fehér kenyeret.

Azt tudom mondani hogy működik, és ha abbahagyod akkor sem szabad hülyének lenni. ha így csinálod nem fog senki csalódni.

2011. okt. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"A 90 napos diéta szerintem elég hasznos"

ha a cél az egészségtelenség, akkor hasznos. de ez így ritkán cél, ha mindenki szeme előtt ez lebegne, sokkal egyszerűbb koplalások is vannak :D

2011. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!