Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy egy éve kb. 92 kg voltam, és sikerült lefogynom 75 kg-ra, de nem tudom hogyan, persze kevesebbet ettem, meg sportoltam is, de nem tudatosan, viszont sikerült. Most meg szeretnék még 15 kg-t fogyni, viszont nem megy, rossz a kedvem, nincs energiám, ingerlékeny vagyok, mindennel bajom van. Közben a súlyom 80-75 kg között ingadozik, falásrohamok törnek rám, vannak óriási mélypontjaim, máskor meg boldog vagyok és működik minden, mitől lehet ez?? Mit csináljak, nem akarok így élni, nem tudok megnyílni senkinek, rosszul érzem magam, legszívesebben egy sarokban ülnék, és semmit mást nem csinálnék, nehezemre esik kimozdulni is, viszont ha megyek, akkor jól érzem magam egy ideig, de aztán megint eszembe jut, hogy kövér vagyok. Ez így nem mehet tovább..
2013. aug. 27. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudatosabb táplálkozás.

Kevés szénhidrát, napi 80-100 gramm, sok fehérje: napi 160 gramm.

Sok zöldség, cukor, fehér liszt, telítetlen zsír elhagyása.


Heti 3-4x 40-50 perc nem túl intenzív futás.

2013. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy rágörcsöltél, ez a legnagyobb baj a fogyókúra biznisszel, zombit csinálnak az emberekből. Ha lelkileg nem szeded magad rendbe, akkor fölösleges bármit csinálnod. Lépj ki az önutálatból, táplálkozz egészségesen, mozogj, és ne méregesd magad félóránként, mert belebolondulsz.
2013. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De hogyan lehet kilépni belőle? Hát épp ez a gondom.
2013. aug. 27. 19:39
 4/4 Sowilo ***** válasza:

Hogyan lépj ki az önutálatból? Nézz utána a zen buddhista, taoista filozófiáknak. Most kiröhöghetsz, de tényleg segítenek az ilyen keleti dolgok.


Az étrendet már leírták előttem, minimalizáld a szénhidrátot, és egyél sok húst zöldséggel. Nem tudom mit jelent nálad a sportolás, de ha eddig bevált, csináljad.

2013. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!