Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi a véleményetek a 90 napos...

Mi a véleményetek a 90 napos diéta reform változatáról?

Figyelt kérdés

Ez volna az: [link]


Nekem sokkal észszerűbbnek tűnik, mint az eredeti forma: több fehérjebevitel, gyümölcs helyett zöldségek stb. A szénhidrát nap még mindig érthetetlen kissé, de azzal még kiegyezem (ésszel, persze).


Ti mit gondoltok?



2013. szept. 9. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

A hús- zöldségevést mennyire lehet még túlmisztifikálni? Valakinek nem fog bejönni a gabonaevés miatt, sokaknak jobb lesz mint a mindennapos gabonaevés (nyilván).

Tejtermékeket nem nagyon sorol? Valakinek ezért nem lesz sikeres, legalábbis nem túl sikeres.

2013. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A magasabb fehérjebevitel miatt én hozzágondoltam pár tejterméket pluszban. Nem lehet húst hússal enni. :D
2013. szept. 9. 11:42
 3/11 anonim ***** válasza:

A tejtermékek anabolikus, növekedést segítő táplálékok. Végső soron mindenképpen belátásod szerint fogsz tenni.


De érdemes leszögezni, hogy a fehérjebevitel emelése miatt NEM éri meg tejtermékeket enni. Tehát a fehérje nem szempont, zöldségevés + heti 1-2 nap hal/hús/tojásevés fedezi az óriási fehérjeigényünket anélkül hogy valaha is emiatt hiányunk alakulna ki. Ezt érdemes lehet tudni.

2013. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2013. szept. 9. 12:45
 5/11 Sowilo ***** válasza:

Embere válogatja... én például ha heti 2 alkalommal ennék húst, lefogynám magamról a keserves munkával felpakolt izomzatot, csont sovány lennék. A hideg kiráz néha, hogy valaha én 54kg voltam 180 centihez... Valamilyen szintű izomzat fenntartása nőknek is szükséges, a nőies formákat is az adja. Szerintem tapasztald ki, kérdező, más a szervezetünk, ha nem elég a heti 2-3 húsevős nap, nyugodtan emeld meg.


A fent linkelt diéta kritikán aluli népbutító baromság, kizárólag az emberek egészségének lerombolása érdekében jöhetett létre, hogy támogassa a gyógyszergyárakat. Oké, ez egy nevetséges összeesküvés elmélet, de másra egyszerűen nem tudok gondolni. Aki így meg tud fogalmazni egy cikket, az biztos hogy nem lehet ennyire hülye, biztos hogy szándékosan hazudik valamiért. Lehet, hogy csak simán gonosz...


Írjak konkrétumot? Oké. Olyan nincs, hogy a sok hús nem segíti a fogyást. Olyan sincs, hogy tejtermékekre alapozzuk a fehérjebevitelt. Egyedül a túró tartalmaz valamennyi fehérjét, a sima tej, tejföl, joghurtok csak 1-2%-ot. De azok tejzsírt és cukrot, hormonokat is, amik hízlalnak és károsak. Gabonát nem eszünk egyáltalán. Ha testépítő vagy és tömegelsz, akkor lehet zabot és rizst, mert azok legalább összetettek. De egész nap ezt enni nagyon veszélyes és hízlaló. Virslit, felvágottat, más feldolgozott húst sem eszünk egyáltalán. Mesterséges moslékok. A vitaminbevitelt nem fedezik a zöldségek és gyümölcsök önmagukban, még ha egész nap is eszed őket.


Hirtelen ennyi jutott eszembe...

2013. szept. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez rohadt jó válasz volt !!!!!
2013. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sowilo ***** válasza:
Köszi:)
2013. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nekem nem célom az izomzat növelése, a felesleges zsírt szeretném eltüntetni magamról. Eddig csak a testmozgással próbáltam elérni valamit, de diéta nélkül semmit sem ért.


Köszönöm a hasznos választ, megfogadom a tanácsokat.

2013. szept. 12. 11:54
 9/11 anonim ***** válasza:
En regebben csinaltam a 90 Napos dietat, es fogytam is vele (kulonosebb mozgas nelkul). Azelott sem ettem nehezebb kajakat, de biztos valamit rosszul csinaltam, hogy felszaladt nehany kg. Viszont mostmar inkabb olyan tarthato dietat csinalok, amit egy eleten at lehet nagyjabol kovetni. Ilyen szempontbol a 90 Napos egy kicsit problemas.
2013. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sowilo ***** válasza:
Nem kell feltétlen növelni, de arra sem árt figyelni, hogy ne fogyd le magadról a meglévőt, mert például egy ektomorf alkattal ez elég könnyű.
2013. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!