Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Muszáj enni reggelit?

Muszáj enni reggelit?

Figyelt kérdés
Én sosem szoktam semmit reggelizni és a gyümölcsöt meg pláne nem kívánom.
2007. okt. 1. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogyni akarsz, akkor a reggeli többek között azért nagyon fontos, mert beindítja az anyagcserédet. Nélküle lelassul, és sokkal nehezebben indul meg a fogyás. Nem az a lényeg, hogy éhes vagy-e, vagy hogy kívánod-e. Meg kell enni és kész.
2007. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán ezért is van rajtad felesleg, nem? Nem eszel reggel.. nem indul be anyagcseréd rendesen, így a később elfogyasztott étel csak rakodni fog... Gondolom, vacsorázni pedig késő este szoktál (ha már a reggeli kimarad)..

Ha kevésbé kívánod a gyümölcsöt, akkor csak 1et egyél meg, az is több, mint a semmi! vagy igyál 100%-os gyümölcslevet. Én is szoktam így csinálni, mivel elég válogatós vagyok gyümölcs témában (van 6 fajta, amit talán megeszegetek, ebből 3, amit tényleg szeretek is, de ugye dinnye, eper ilyenkor nincs.. jó, egy vagyonért epret lehet kapni..lényegében 1 gyümölcs maradt, amit általában eszek..)

2007. okt. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen muszáj!


Ébredés után normalizálni kell a vércukor szintet , hogy a tápanyag szállítás meginduljon (az inzulin a szállító) és az energiaszinted magas legyen. Ha nem eszel reggel, az első étkezésre úgy reagálsz, hogy vércukorszint az egekben, hirtelen sok inzulinkiválasztás, amitől 1 óra múlva 0 vércukor, éhségérzet, fáradtság stb.. Állandó stabil vércukor = 5-6 étkezés /nap. (nincs éhségérzet, tápanyag nem raktározódik, magas energiaszint, erő, egésség...

2007. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!