Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hany oraig lehet elfogyasztani...

Hany oraig lehet elfogyasztani a reggelit, ebedet es a vacsit?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Attól függ milyen "menő"-diétát követsz. Én azt gondolom, hogy a reggelit 6-8 között érdemes, az ebédet pedig 12-13 körül. A vacsora pedig 5-7 között ideális szerintem.
2009. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%

És a másik 2-3 kajálással mi van?

Napi 5X kellene enni ez az alap...

2009. ápr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
Én úgy 10:30 11óra körül ebédelek, délután 4:30 5 körül van a vacsim. És nem igazán vagyok éhed az ebéd és a vacsi között. A lényeg az,hogy este 6 után ne egyél!
2009. ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
16:30 elírtam :)
2009. ápr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

"A lényeg az,hogy este 6 után ne egyél!"


Kedves idióták!

Mi lenne ha leakadnátok erről a 6 után nem evős dologról?

Bizonyított tény hogy ez butaság, de mindenki örökké ezzel jön... Mi lenne ha néhanapján gondolkodnátok?

A Szervezet miből fog táplálkozni este 6-tól reggel 8-ig? Hát nem a napfényből... Ha számottevő izomveszteséget akarok elérni akkor hajrá!

Nagy az isten állatkertje, és sajnos alacsony a kerítés...

2009. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Valóban? az utolsó hozzászólónak szól! Kérdezz meg egy táplálkozás szakértőt, majd ő is ezt mondja, hogy este már nem egészséges enni!

De felőlem este tömheted magadba az édességet,nassolhatsz nyugodtan, de akár főtt ételt is ehetsz! Szerinted az emberek többsége mitől szed fel magára sokat, vannak ismerőseim akik azért híztak meg, mert persze a mozgásszegény életmód mellett este vacsoráztak és utána tv közben pl. még nassoltak is.

2009. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 maundrel ***** válasza:
77%
én is úgy szedtem fel 2 év alatt 10 kilót, hogy este/éjszaka ettem. szóval az hogy este 6-7 után nem eszik az ember, sztem nagyon is jó. amúgy meg te este 6-tól reggel 8-ig ébren vagy? mielőtt leidiótázol bárkit is elgondolkodhatnál, hogy ki is az idióta... :S
2009. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Várjunk csak, aki írta, hogy 6 után nem enni hülyeség annak van igaza.. persze csak akkor ha nem az átlagot nézük.. átlag:

megy a tv-be a film meg a sorozat és nyomja befele a chipset, pizzát, hamburgert.. na ez tényleg nagyon egészségtelen föleg ha utána már megy aludni mert akkor a szervezeted köszöni szépen ezt elraktároza azaz +zsír


DE a normális az lenne, hogy lefekvés elött eszik egy kis turót vagy joghurt-ot.. vagy egy kis csirkemellett salátával.. azért jó ez mert tápanyagot kap a szervezeted így nem indul be a katabolizmus, azaz a izomátalakitás üzemanyagá..


TEHÁT: 6 után is nyugodtan lehet enni, sokkal egészségesebb mint 6 után nem enni, de csak a fehérje az ami mindenképp kell 6 után is, másképp a szervezeted üzemanyagként fogja használni az izmodat..

2009. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Oké hogy a kérdező kérdésére senki nem válszolt konkrétan :D

Én reggel 6-kor iszok egy kávét éhgyomorra. Ez után várok 1-2 órát aztán bekapok valami gyümölcsfélét. Gyümölcsöt ehetsz egész délelőtt, szóval a reggeli konkrétan nincs időhöz kötve. Ebédelni fél 2 környékén szoktam, mert akkor érek haza. Ha, esetleg a munka vagy a suli miatt ekkor nem tudnál, vigyél magaddal ebédet is. Vagyorázni megpróbálok 6 előtt, utánna meg mozgok 15-30 percet. Mikor hogy van kedvem. Remélem tudtam valamiben segíteni.

2009. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Valóban lehet enni este 6 után, csak nem szénhidrátot, hanem mondjuk fehérjét.


Szerintem az ideális étkezés naponta 5-6x,attol függően, hogy mikor kelsz és fekszel..Az időpontok kb 7, 10, 13, 16, 19 óra, lényeg a rendszeresség, mert ha a szervezeted tudja, hogy mikor kap legközelebb kaját, akkor nyugodtan felmeri mindet használni energiaként, és nem raktároz.

2009. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!