Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan lehet, hogy kell a...

Hogyan lehet, hogy kell a gyümölcs-napot átvészelni, túlélni?

Figyelt kérdés

A héten kezdtem, ez az első gyümölcs-napom. Fogalmam sincs, mit fogok tudni csinálni, ha éhes leszek?

Ti hogyan, miket ettetek, ittatok, ha napközben éhesek voltatok ezen a napon?

Jó van almám és szőlőm, meg tudok venni (ha akarnék) rostos gyümölcslevet, de azon kívül mit lehet még tenni?



2013. okt. 10. 09:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Elfelejteni ezt a baromságot, és nem diétázni hanem életmódot váltani, sok mozgással, normális kajával....Szerintem.
2013. okt. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Fogadjunk hogy nőnemű vagy XDDDD Gyümölcsnap XDDD Édes farkam
2013. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Hát, ha megeszel napi 3-4 almát és ezt 2-3 liter rostos lével kíséred le, akkor nem leszel éhes. :)
2013. okt. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Gyümölcsnapon jóformán csak vizet és cukrot(gyümölcscukrot, fruktózt és egy kis glükózt) viszel be ami nem tud hasznosulni, egyből a májba megy, ahonnét megy a zsírraktárba.

Fehérje, ilyesmi? Nem kéne?

És ha vége van a 90 napnak mit csinálsz?

2013. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4-esnek!

Olvass utána, hogy mi a lényege a 90 napos (elválasztó) diétának, és ha még utána sem egészen tiszta, akkor tedd fel külön kérdésként, egész biztosan rengeteg felvilágosító választ kapsz.


Egyébként képzeld el, a 90 nap után is valószínű ugyanazokat fogom enni, mint az alatt, max. nem feltétlenül lesz szükséges szigorúan venni, hogy egyik nap kizárólag csak fehérjét, vagy kizárólag csak keményítő tartalmú, vagy éppen ch-t, vagy "csak" gyümölcs.


Az most sem és utána sem lesz az étrendemben, hogy zsíros, csömör húsok, vagy éppen édes-habos-cukros sütik, nasik, vagy még ki nem találod, képzeld még életemben nem jártam mekiben, nem szokásom a kóla és egyéb cukrozott üdítők, 35 éve nem használok cukrot, stb. stb.


Tehát a 90 nap letelte után is kb. ugyanezeket fogom enni, mint most, csak az u.n. elválasztó-rendszert fogom megszüntetni!

De ha van még kérdésed, írj nyugodtan, szívesen segítek!

2013. okt. 11. 08:59
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Istenem, miért kell nekem ilyenek közt élnem?
2013. okt. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ne gyere a közelünkbe, senki nem hívott, kerülj el minket amilyen messzire csak lehet!

Világos? Senki sem kötelezett arra, hogy ebben a kérdés-csoportban olvasgass!

2013. okt. 11. 11:38
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, én sem ilyen hangnemben beszélek/írok.


Fehérjét tudod nem csak 1 napig kell enni a héten, hanem ha nem akarsz izomból fogyni, minden nap kellene!

Nem eszel cukrot, zsíros dolgokat, habos süteményt, oké. De akkor miért is akarsz fogyni? Nem étkezel egészségtelenül, de akkor honnan a felesleg? Nem lehet hogy fogyókúra helyett inkább egy pajzsmirigyvizsgálatra lenne szükséged?

2013. okt. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem lehet a pajzsmirigyem miatt, és tudom, hogy miből erednek a plusz-kilók.


Ha nem ilyen csúnya, és a "másikat hülyének néző stílusban" indítottad volna a hozzászólásodat, akkor nem azt kapod tőlem, amit kaptál. Megérdemelted.

"Amilyen az agyonisten, olyan a fogadjisten!"

2013. okt. 11. 15:14
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Gusztustalan szar az egész. És az idióta nők még el is hiszik az egészet.

Kérdező, nem veszed észre, hogy már a nők többsége is hanyagolja ezt a szart?


Az egésznek semmi értelme. Egész nap csak cukrot eszel, másnap egész nap csak kenyeret meg csokit zabálsz. Aztán valahogy kalóriaminuszba kerülsz a sok tápérték-nullás kajától, és izmot veszítesz.

2013. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!