Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 169cm vagyok és 68 kiló, egy...

169cm vagyok és 68 kiló, egy 10-est szeretnék ledobni magamról! Melyik a leghatékonyabb fogyókúrás módszer?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni, de valamilyen koncepció szerint akarom végigcsinálni- így talán jobban be tudom tartani majd! Mit ajánlotok?

Főleg combra és fenékre hízok! "sajnos" imádok enni, imádom az ízeket :)

Várom a tanácsaitokat!

Szép napot!


2008. júl. 7. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb az 'odafigyelek-a-kajára-és-mellette-rendszeresen-mozgok' módszer. ezzel tudsz lassan (és épp ezért tartósan) fogyni. a gyorsfogyik több szempontból is ártalmasak.
2008. júl. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A jellemző hízás teljesen egyedi dolog. A diétádat nem befojásolja. A lényeg hogy tudd miböl mennyit mikor eszel. Ha elhagyod a cukrokat a fehér pékárút és az esti nasit máris nagy lépést tettél. A rendszertelen étkezést oszd be pontos szakaszokra és több (6-8) kisebb mennyiségre. 3 étkezés után igyál 1 csésze sima zöldteát( ízesítheted édesítövel és citrommal). A mozgást pedig tedd rendszeressé heti 3 alkalommal.
2008. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
A te esetedben a gyomorgyűrű vagy a vékonybél műtét!
2008. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!