Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 naposak, segítjük egymást?

90 naposak, segítjük egymást?

Figyelt kérdés
Ha naponta ideírjuk, hogy ki milyen napra mit süt/főz, azzal tudjuk egymást segíteni, ill. tudunk belőle ötleteket nyerni. Mit szóltok hozzá, benne vagytok?

2013. nov. 3. 07:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
Tiétek az utolsó szó, itt már csak egy vállrándításra futja tőlem.
2013. nov. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Na látod-e? Ha előbb gondolkodol, ha előbb utánanézel annak, hogy mi is az, ami ellen kirohansz, amit lepocskondiázol, és csak utána beszélsz, ha még egyáltalán azok után van-lesz valami értelmes, építő jellegű mondanivalód, akkor egész biztosan szívesen fogadjuk azt.

Most, hogy a szádba rágtuk, az egész lényegét, nagyvonalúan, "vállmegvonással", sértődéssel távozol.

Jobb is, és kár volt idejönnöd, kár ott "károgni", mint egy vajrú ott, ahol nincs sajt a számodra!

2013. nov. 7. 18:41
 13/17 anonim ***** válasza:

Az ember (és az összes állat) nem arra lett "kitalálva", hogy szétválasztó módon étkezzen.

Minden nap kell enni mindenfélét.

Ráadásul 3:1 szénhidrát:fehérje arány sem megfelelő.

(Mielőtt valaki kioktatna: a keményítő és a gyümölcs is szénhidrát.)

Senki nem sértődés miatt "vállrándít", hanem azért, mert úgy tűnik menthetetlenek vagytok.

Olvastatok valami hülyeséget és elhittétek, befanatizáltátok magatokat, mert egyszerűen tudatlanok vagytok a témában és ahelyett, hogy az emberi szervezet működéséről, meg az egészséges étrendről tanulnátok.

Részemről én is befejeztem, nem én fogok szarul kinézni meg betegeskedni pár év múlva.

2013. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%
Köszönöm, hogy védelmemre keltetek, de nem érdemes besároznotok magatokat. Mindenkivel a maga szintjén kell megküzdeni – tartja a mondás. Csakhogy – mint itt is látszik – van olyan erkölcsi mélység, ahová egy küzdelem kedvéért sem kifizetődő lealacsonyodni. Ez különben is egy anonim oldal, nem tudhatjuk, kinek adunk tanácsot, s nem tudhatjuk, meghallgatásra talál-e? Amit kötelességemnek éreztem, azt megtettem, a többi a kérdező dolga.
2013. nov. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én benne vagyok, jó ötlet, az offolókat meg el se olvastam:-)

ezen a héten:

- fehérjenap: halászlé, csirkemáj, saláta

- keményítő: borsóleves tészta nélkül, rizs, gombapöri

- szénhidrát: zöldséges pizza sajt nélkül

:-)

2013. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Vörösnefelejcs ***** válasza:

A mindmegette pont hu oldalán kimondottan lehet 90napos diétát követni, ott van egy csomó nő, aki ezt cisnálja, fórummal, és magadnak is vezethetsz diagrammot.


Nem azért írtam, mert veled szimpatizálok, kérdező, hanem mert Miquelt szeretem. Ilyen hangnemben amúgy is jobb, ha női oldalon csacsogsz és nem itt.

2013. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Oh! Eltelt néhány év, amióta szűzies orcám utoljára elpirult. Köszönöm, Nefi.
2013. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!