Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Pilates edzés után létezik,...

Pilates edzés után létezik, hogy 2 kg-mal többet mutat a mérleg? Rendesen csinálom a diétát, már másodszor fogtam hozzá, de most elkeseredtem, hogy nehezebb vagyok, mint voltam.

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ittál utána 2 liter vizet?
2009. nov. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rossz a mérleged.
2009. nov. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Elvileg edzés után közvetlenül többet mutat a mérleg, mert közben iszol, az erek tágulnak, vérbőség, stb. miatt. Nem edzés közben, hanem utána fogysz. Nekem azt mondták, aznap soha ne mérjem magam, mert az nem biztos, hogy valós lesz.
2009. nov. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne méricskéld magad, mondjuk csak egy hónap múlva, addig ne is foglalkozz vele, mert csak stresszelsz. Különben is az alak számít, nem a kilogramm, az alakváltozást meg mások fogják észrevenni, ah bekövetkezik.
2009. nov. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem ittam 2 liter vizet, a mérlegem biztosan nem rossz. Én szombaton voltam edzeni, ma pedig már hétfő van, a 2 kg plussz megvan sajna.Köszi a válaszokat mindenkinek.
2009. nov. 16. 12:41
 6/7 anonim válasza:
Esetleg nem lehet, hogy vasárnap telezabáltad magad????
2009. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, de mint már említettem tartom a diétát szigorúan, és nem zabáltam hanem keményítő napot tartottam.
2009. nov. 16. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!