Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik, hogy téved a mérleg?

Létezik, hogy téved a mérleg?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy téved 3-4 kilót, mert nem hiszem hogy ennyit fogyhatam....
2009. jún. 10. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mindig ugyan ott kell mérni! (tehát ugyan oda tenni a mérleget)

Miért ne lehetne hogy fogytál?

2009. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ugyanott van, direkt nem mozdítom.

Edzettem, és kajákra is figyeltem, nem tudom mennyi idő alatt történt ez, az még reális is lenne.

De ránézésre , érzésre saját magamon, nem érzek ennyi minuszt:S

2009. jún. 10. 12:50
 3/13 anonim válasza:
3-4 kg-t nem csal a mérleg, de tény, hogy mindig ugyanoda tedd! Amióta parkettánk van, máshol más értéket mutat. Padlószőnyegen nem volt ilyen gond.
2009. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Háát, pedig akkor úgy néz ki, mégiscsak fogytál :)

2009. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
hát a digitális mérleg az nem szokott olyan pontos lenni de 3 - 4 kilót nem fog tévedni ugy hogy biztos fogytál..
2009. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem a saját digitális mérlegem ami 20 dekás pontosságú, pisilés előtt 87,8 kg-ot mutat, utána meg 89,2-őt. Tehát persze, hogy tévedhet.
2009. jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Először a fogyás gyakran nem is a zsírból megy, csak kiüröül belőled az étel az is tud 1-2 kg lenni.
2009. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az előzőkhöz annyit tennék hozzá, hogy attól is függ, hogy mennyi idős a mérleg, és milyen típus, mivel működik. A legpontosabb még mindig az orvosi mérleg. :-)
2009. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a mérleg 3-4 kilót nem téved, de 2-3 kilót a saját testsúlyod is ingadozhat a nap folyamán! Nézz magadra, ha kevésbé vagy zsíros akkor fogytál (tökéletesen látszik ebből is h nem a kilók számítanak, mert nem mindegy hogy izom- víz, vagy zsír amitől kevesebb a súly)
2009. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A mérleg egy helyben van, padlón, nem szőnyegen. Nem mertem ráálni még egy két hete,akkor kezdtem fogyizni, mert csak elvette volna a kedvem.


De kevésbé tűnök zsírosnak is szerintem...meg fekete szövetgatyóm is lazább rajtam. Csak hihetetlen mert ezt a számt évek óta láttam a mérlegen...és ennél két kilóval több voltam akkor is, amikor jobban fogytam csalódás után.


Most talán azért nemérzem magamon anynira, mert menzeszelek, meg napok óta fel voltam puffadva....


Tehát azt sem hiszem, hogy egy napon belül változna, ingadozna, szokott, de max fél kilót....

csak most ez fura...azt hittem elromlott

2009. jún. 10. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!