Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Keményítőnapon lehet növényi...

Keményítőnapon lehet növényi tejhelyettesítőket fogyasztani? (rizs ital, rizs tejszín, zab ital, zab tejszín, ilyesmikre gondoltam, tudom, hogy szóját nem. )

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Azokba keményítő ázik ki, az biztos.


Kérdés, hogy hízni akarsz amikor ilyeneket eszel? Egy rizses étel.. nem azt mondom hogy egy pohár rizstej, de megdobja a vércukor és inzulinszintedet is, ezt fogyás alatt.. nyilván annyira nem akarod csinálni :)

2014. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Keményítő napon fagyott kutyasz@.rt kell enni,mert az kemény.

[link]

2014. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezeket a rendkívül kedves válaszokat...


Kedves első, javíts ki, ha tévedek, de úgy tudom, a 90 napos diéta keményítőnapján lehet enni rizst, csak úgy, mint burgonyát is. Kíváncsi vagyok, a szénhidrát napra van-e valami jó tipped.

2014. jan. 22. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Van jó tippem: ha fogyni akarsz, akkor nem eszel direkt keményítőt.


Miután 100. alkalommal is felteszi valaki a kérdést, hogy FOGYÁS alatt ehet-e csokitortát, vagy keményítő napon mit egyen.. megesik hogy kicsit durvább válaszok érkeznek. Szerintem ez érthető.


Az ember táplálékai hús és zöldség, ezt lehet enni. Vagy el lehet térni, és nézzük meg mi lesz az emberekkel.. tessék, fogyassz keményítőt, de ne csodálkozz ha nem fogysz úgy ahogy szeretnél. Felőlünk.. :)

2014. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Keményítőnapon rituális öngyilkosságot kell végrehajtani.
2014. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is, kedves utolsó.


Első: te amúgy tudod, mi az a 90 napos diéta?

2014. jan. 23. 15:53
 7/7 anonim ***** válasza:
28%
Tápitól ilyet kérdezni egyenesen szentségtörés. :) Inkább örülj, hogy ő még bírja cérnával, és ír neked választ. Én már csak lemondóan legyintek az emberi hülyeség ilyetén megnyilvánulásai láttán.
2014. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!