Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyire káros a Hulala...

Mennyire káros a Hulala nevezetű növényi tejszín?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják,hogy "méreg"...mert annyira sok káros anyagot tartalmaz.Igaz ez?
2010. máj. 27. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

egy czifrafosás mindenképp befigyel, ha beküldesz belőle egy jó adagot.

egyébként meg sztem borzalmas. a tejszín legyen tejből, ne növényi zsírból.


egyébként meg olvasd el az összetevőit, és onnan több infóhoz jutsz, hogy esetleg miért káros.

2010. máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én erről eddig nem is hallottam, pedig gyakran használom. :(
2010. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Most már lassan mindent mérgezőnek kiáltanak ki, ezen az alapon semmit nem lehet enni.Írták hogy eze és ez mérgező mert E*** van benne aztán kiderült hogy az tejsav ami az aludttej megalvadásakor képződik.
2010. máj. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Én is sűrűn használom,és jobban szeretem,mint a valódi tejszínt. Nemcsak azért mert jóval olcsóbb,de nem tudom túlverni sem. Ha csak azt enném,amit szabad,akkor nyugodtan éhen halhatnék! Mindig találnak ki valamit,ami káros,ami pedig tegnap az volt,arról mára kiderül,hogy nagyon is egészséges. Az a káros,ami valamelyik gyártónak az érdekei ellen van,ami pedig az érdekét szolgálja,az egészséges. Ezért csak a józan eszemre hallgatok.
2010. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nincs igazad és nem káros, mert a tejallergiás lányomnak csak ezt a fajta "tejszínt" adhatom.
2010. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, hogy így van, de erről én sem hallottam. Persze biztos, hogy nem teljesen egészséges, de szerintem kis mértékben nem ártalmas. Legalábbis nagyon remélem, mert a joghurt tortához és egyéb sütihez is mindig ezt használom, mert tutira felverődik és kemény lesz a hab. A hétvégén is használnám, mert a keresztfiam két éves lesz, s neki készítek tortát. Szóval...de mégis akkor mi mást lehetne használni, ami elérhető áron van?


Én kb. kéthavonta egyszer használok fél litert. Szerintem ennyitől nem lesz az embernek baja, főleg, hogy kb. 8-an eszünk meg ennyit.


A sok chips meg mittomén is van ilyen káros, ha már ez az.

2010. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!