Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Holnap kezdem a diétát....

Holnap kezdem a diétát. Mozgás nélkül is eredményes a fogyás? Vagy azért heti 2-3 alkalomkor mozogjak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mozogj, különben idővel lekopnak rólad az izmaid, a zsír meg marad (szó szerint).
2008. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszy :)
2008. júl. 21. 22:14
 3/5 anonim válasza:
76%
Eredményes lehet a fogyás mozgás nélkül is, de nem véletlenül hangsúlyozzák mindenütt, hogy mozogjunk hetente 2-3 alkalommal. De -mint lusta ember- megnyugtatlak, hogy különösebb sportlás nélkül is lehet fogyni. Sok sikert hozzá! ;)
2008. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt tanácsolnám neked, hogy mozogj is a diétázás alatt. Így nem csak fogyni fogsz, hanem izmosodni is. Nagyon jó érzés, mikor látod magadon, hogy tűnik el a narancsbőr, és egyre formásabb vagy. Én is tornával fogytam és mellette nem kellett koplalnom se. Így legalább tudod, hogy mennyi munkát fektettél abba, hogy lefogyj és formás légy. Szerintem mozgás nélkül nem az igazi. Ne légy lusta! :) Sok sikert. :)
2008. júl. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszy :)
2008. júl. 24. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!