Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit tehetek a rántottába?

Mit tehetek a rántottába?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a sült hagymára... vagy sajt?... vagy ezek nagyon nem férnek össze?
2007. okt. 15. 17:37
 1/4 anonim válasza:
100%
Én a ránotta alá szoktam hagymát tenni (úgy mintha pörköltet csinálnék), jó izű lesz a zöldpaprikától (ezt is előbb kissé megpárolva) néhány paradicsom (nem sok, mert leveses lesz). A sajtot a végén lehet rászórni,mikor már majdnem kész. Ha a sajt megbarnul, keserű lesz! És a tálaláskor egy kis piros füszerpaprikát rászórva nagyon gusztusos lesz.
2007. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én imádom ha van benne hagyma, gomba , kolbászdarabkák:)eloszor a gombát piritsd meg a hagymával,utána a kolbászdarabkákat, és végul a tojást ontsd hozzá.

jo kis kaloriabomba de nagyon-nagyon fincsi.probáld ki

2007. okt. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem nem lehet hagymát tenni a rántotta alá, persze, ha a 90 napos diétáról van szó. Ugyanis a tojás a fehérje napon ehető, a hagyma, ha sül az közben keményítővé válik, tehát együtt a kettő nem ehető.

Nyersen eheted hozzá.

Tegyél bele inkább sovány sonkát, szép vékony csíkokra vágva:)

2008. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem teljesen a kérdésre válaszolok, de én sütéskor nem teszek bele semmit, hanem eszek mellé friss zöldségeket (ha kedvem tartja tormát is... bár ütős)

Egyébként így nagyon finom!

2011. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!