Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan váltakoznak a napok?

Hogyan váltakoznak a napok?

Figyelt kérdés

Most pl:hétfőn protein,kedden keményitő,szerdán szénhidrát,csütörtökön gyümölcs, utána megint kezdődik előről hogy pénteken protein? stb.

Vagy 4 naponta váltakoznak? Pl:hétfőtől csütörtökig protein,péntektől hétfőig keményítő stb.?


2010. jan. 3. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi csináltunk egy fogyiklubot(ha be akarsz szálni irj privit)holnap kezdjük igy:fehérje,szénhidrát,keményítő,gyümölcsnap és minden 21.nap víznap.(ha mindenki birja)
2010. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1. nap: fehérje

2. nap: keményítő

3. nap: szénhidrát (imáááádom! :-) )

4. nap: gyümölcs

Tavaly nyáron csináltam végig, a víznapot kihagytam, mert nem bírtam volna, de így is lett eredmény: 11 kg/90 nap.

Most megint elkezdem, mert sajnos minden visszajött, úgyhogy nem igaz, hogy nem jönnek vissza a leadott kilók.

Ha végigcsináltad, utána a leadott kilókkal könnyebb lesz elkezdeni egy edzésprogramot, amit mindenképpen ajánlok a kúra befejezését követően.

2010. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!