Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha nagyon kövér vagyok sokat...

Ha nagyon kövér vagyok sokat fogyhatok a 90 napos diétával?

Figyelt kérdés
és ha nem túl sokat mozgok mondjuk napi 20 perc torna? vagy legyen több? vagy fokozatosan több??
2010. jan. 6. 16:25
 1/9 A kérdező kommentje:
110 kg 170 centi körül vagyok
2010. jan. 6. 16:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök 8, hogy mennyi idő alatt fogysz le, a lényeg, hogy kedj neki. Sportolj/tornázz és egyél kevesebbet.
2010. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Kérdés, hogy a 90 nap után mi lesz? Nem 90 napos diéta kell ide, hanem életmódváltás... de már most alkudozol a mozgásból... a torna nem ér semmit, monoton kitartó mozgás kell, mondjuk 50 perc gyors séta hetente háromszor... De a kaján múlik minden. Ha egy életre megtanulsz helyesen táplálkozni (ami köszönő viszonyban sincs a 90 napos diétával) akkor van értelme. Egyébként nincs, úgyis visszaszeded.
2010. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
A 90 napos diéta megfelelő mozgás hiányában is működik, és elég látványos is általában. Utána viszont ha ugyanilyen életmódot folytatsz, simán visszaszeded néhány hónap alatt... Akár többet is :S
2010. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szia!


Egy ilyen súlyú embertől már komoly teljesítmény a napi 20 perc torna is. Legyen kitartásod hozzá!


A 90 napos diétának hasonló magassággal de több súllyal indultam neki, és eddig 15 kg-tól szabadultam meg. Nincs mindig kitartásom ahhoz, hogy pontosan betartsam, de amire tudom, hogy figyelni kell a 90 nap után: jó ha továbbra is figyelsz a tápanyagok szétválasztására, lehetőleg egy étkezésen belül ne egyél mindenfélét. Hasznos a fehérje, a keményítő, a szénhidrát és a gyümölcsök fogyasztása között megtartani a 2 óra különbséget, így könnyebben meg tudod majd tartani a súlyodat.

Ha végig, a 90 nap tudod tartani a 20 perc tornát és a diétát (a mennyiségre is figyelve), komoly eredményt érhetsz el, és nagyon látványos lesz! Akkor se csüggedj, ha valamit nem sikerül betartanod a diétából, de amint tudsz térj vissza hozzá és a botlásokat próbáld a lehető legkevesebbre csökkenteni.

Nagyon sok kitartást hozzá!

Hamarosan én is folytatom. :-)

2010. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és te sokat tornáztál?? 90 nap alatt 15 kiló? én kicsit többre számítottam de annak is nagyon örülnék!
2010. jan. 6. 20:32
 7/9 anonim válasza:

A tornával rásegítesz, én a 2 gyerek után rohangásztam csak, azon kívül nem nagyon fektettem energiát a mozgásba, és így ment le a 15 kg.


Arra azért gondolj, hogy egészséges fogyásként a heti 0,5-1 kg az elfogadott, így még a bőröd is tudja talán követni a fogyást, és szép marad, vagy legalábbis nem fogod azt érezni, hogy "kiesel a bőrödből".

Szépen, fokozatosan érdemes fogyni, utána könnyebb nem visszaszedni. A karácsonyi mizéria alatt nagyon kevés jött vissza rám, pedig én is ettem mindent, mindennel. Viszont két nap alatt helyrejöttem, vagyis a november elejei súlyomat tartom.

2010. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább lassan fogyj, mert ha rövid idő alatt leadsz egy csomó súlyt, az nagyon hamar visszajön, plusz a bőrödnek sem tesz jót. Sportolj heti 2-3 alkalommal, egyél sok zöldséget, igyál sok vizet és ne nassolj. Ha édességet kívánsz, joghurtot vagy gyümölcsöket egyél helyette.
2010. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 100 kg vagyok, 20kg-ot szeretnéj leadni ezzel a módszerrel első körben,nemrég kezdtem,remélem beválik!
2010. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!