Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 5hét alatt -2kg, nem kevés?

5hét alatt -2kg, nem kevés?

Figyelt kérdés
sziasztok.5hete csinálom a 90napos diétát!hát teljesen el vagyok keseredve,mert én többre számítottam!szerintem 2kg nagyon kevés!fogok fogyni egyáltalán?
2008. aug. 3. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom figyelmedbe a következő kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__90-napos-dieta__39..


Azt hiszem, itt elég tisztességesen leírják, miért nem fogytál...

2008. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Sürgőssen hagyd abba, talán még nem késő.

Aki ezt a 90 napos diétát ajánlgatja, és ezzel mások egészségét teszi kockára, annak én hasonló elnevezésű elzárást javasolnék, hogy megjöjjön az esze.

Mellékbüntetésként egy "táplálkozástani alapismeretek" tanfolyam elvégzésére is kötelezném, hogy ne maradjon olyan sötét. :-D


(ha ismerősöd ajánlotta, nyugodtan adj neki egy maflást)

2008. aug. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ez a kérdés eléggé összetett. Egyrészt a 90 napossal én sem fogytam egy dekát sem, így abba is hagytam. Igaz a gyomrom miatt teljesen be sem tudtam tartani, mert sok a savam, így a gyümölcsnap eleve ki is esett. A 90 naposban az is a gond, hogy nem mondják meg, hogy mennyit ehetsz, csak azt, hogy mit. Legalább is én ilyen leírásokat találtam. Sok emberről hallottam ugyan, hogy neki bejött, de hallottam olyat is, akinek az egészsége ment rá.

Másrészt a fogyás van akinél hírtelen beindul, van akinél hetek múlva kezdődik csak el. De minden esetben van egy stagnálási időszak. Lehet, hogy a te szervezetednek ez a módszer nem jó, hiszen minden szervezet más. Azt tanácsolnám, hogy keresd meg a szervezeted számára legidálisabb fogyási módszert. Én ezt a turmixban találtam meg.

2008. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
DE kevés 5 hét alatt 2 kg! Lehet hogy rólam gyorsan leszaladtak a kg-k de én 2 hét alatt 4 kg-t fogytam!
2008. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha 10-20 kiló túlsúlyod van, akkor lehet, hogy kevés, talán próbálj ki egy másik diétát.


Az átlag diétázó sok mindent kipróbált már, és örül annak, ha valami beválik. Mint nekem a 90 napos, ami 3 hónapon keresztül rávesz arra, hogy rendes ételeket egyek. Persze ehhez nem kéne diéta, de ha nem kellene, nem híztam volna el.


Aki nem bír gyümölcsöt enni, az nem fog túl sokat fogyni, hisz ez az alacsony kalóriás eledel a diéta kulcsa. A többi csak azért van, hogy kiegyensúlyozott legyen az étrend.


2008. aug. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Én most vagyok a 90 nap félidejénél, és eddig kb 13 kilót fogytam, a tornát nem vittem tulzásba napi max 30 perc. Tény hogy sokat fáj a hasam, és a kajaelvonási tüneteim is durvák voltak, de nekem bejött!

Nekem is az első 2 hét alatt csak 5 kiló ment le de ez szerintem nem végzetes fogyási katergória...Csináltam már olyan diétákat ahol 4 meg 5 nap alatt lement 3-4-sőt 5 kiló is, de azok tényleg duplán jöttek vissza. Én úgy érzem ennek a 90 naposnak a lényege hogy zöldésghez szoktassa az olyan földi halandókat akik szeretik a hurkát, sült oldalast, a gyorskajákat...mint amilyen én is voltam! És hogy a fergeteges zabálásoktól tágult gyomrot szűkitse gyorsan emészthető kajákkal. Úgy érzem én hogy jobban tudom uralni az étvágyamat ezzel, mint az eddigi diétákkal, de tény hogy éheztem hozzá! Nekem pozitív irányban dőlt el a mérleg,eddig, majd hogy a későbbiekben mi lesz majd elválik!

2008. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én jövöhéten akarom elkezdeni csak pár kilotol akarok megszabadulni mondjuk 5kg-tol kb,csak azt szeretném megtudni hogy a saláta allat mit értünk mindenféle zöldséget összevághatok?,?????
2008. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!