Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 hét alatt maximum hány...

6 hét alatt maximum hány kilót lehet lefogyni, napi 1 órás intenzív edzéssel, kevés étkezés mellett?

Figyelt kérdés
10 kg fogyás lehetséges, ezek betartása mellett?
2011. aug. 11. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fogsz elérni semmit ha keveset eszel. Dupláját fogod vissza hízni. 1 óra mozgás elég. 1 hét 1kg vagy 2 a normális. És legalább nem hizod vissza. Nem értem miért hiszik hogy koplalással ellehet érni valamit. Éhezteted a szervezeted.. Később ő meg vissza szedi neked a dupláját...
2011. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy jelenleg hány kg vagy.
2011. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
100 kg-on felül..
2011. aug. 11. 21:22
 4/4 anonim válasza:

Szia,

sztem a kajádnál először csak csökkentsd az adagokat. Utána már belefoghatsz egy diétába. ( én is igy csináltam ) A mozgást fokozatosan kezd el. 95kg voltam és edzésekre jártam (nem a súlyom miatt,hanem mert szerettem csinálni ), de már mikor az volt a cél , h fogyjak le, és plusszba kellett mozogni, a derekam megsinylette.


Szépen fokozatosan. Szenteld rá az idöt. Ne sajnáld és a böröd is meghálálja!:)


sok sikert!


am meg a kérdésedre válaszolva, nagy a súlyod igy sztem 6-7 kg !sztem! / de mindenki más

2011. aug. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!