Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mikor indul be a fogyás? Baj...

Mikor indul be a fogyás? Baj hogy a protein napon ettem egy joghurtot (light)?

Figyelt kérdés
koszi=)
2010. jan. 9. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Ez már rosszul indul. Örök igazség: a fogyás akkor indul be, amikor feláll az ember a tévé elől, és eldobja egy életre a kólát, mekcsikent és a csipszes zacskót, majd hasonló lendülettel napi másfél 2 órát edz keményen. Én így fogytam le. Ettem mellette mindent, amit normálisan igényel a szervezet. Talán többet is, mert az edzések miatt kellett. Csak éppen más volt az étrendem összetétele. Annak, hogy melyik napon mit fogyasztasz, egy fogyókúrűban nincs sok jelentősége. Egy böjtnap ajánlott minden héten tisztítókúra helyett.
2010. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát pont ezt csináltam, mámma voltam futni a barátnommel én 175/70vagyok o meg 185/83 szoval most fogyizunk =) egyébként koszi
2010. jan. 9. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, még valami. Ha aktívan fogtok edzeni, ne ijedj meg egy kis súlygyarapodástól az elején. Átalakul a zsírszövet, és bár többet is mutathat majd a mérleg, valójában ez nem hízás, ezt jól le tudod majd mérni a ruhatáradon is.
2010. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát ó aktívan sportol meg versenyekre jár és aval a 83kilóval eggyeltalán nem néz ki kovérnek mongyuk nekem sincs nagy hasam mert nyáron sokat sportoltunk...de szeretnék foleg hátbol(iszonyúan szélesek a válaim:S) meg kézbol le adni. Ugyhogy megfogadom a tanácsodat és nem fogok megiedni=)
2010. jan. 9. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!