Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Olyan hihetetlen szamomra,...

Olyan hihetetlen szamomra, hogy lehet proteinnapon vajaskiflit enni. Hogy lehet ez? Es mennyit?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt hol olvastad?

Én is csináltam ezt a diétát, de szénhidrátot kizárólag csak szénhidrát napon ettem.

Petranova

2008. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
proteinnap az a feherjenap. ezen az oldalon olvastam, akkor ez nem is igaz? a 90napos mintaetrendek kozott volt olvashato
2008. aug. 7. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokminden olvasható itt-ott.

Csak nem kell elhinni mindent.

A fehérje és a szénhidrát is alapvető mindennapi tápanyag.

A vajaskifli, bár szénhidrát és zsír keveréke nem sorolható az alapvető táplálékok közé, legalábbis diétában nem. Én inkább szemétnek hívom az ilyet, szemetet pedig nem kellene megenni.

De ez csak jótanács, hátha komolyan gondolod ezt a fogyás dolgot.

2008. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Maximum egyet, de nem ajánlott. A kifli fehér kenyér, a vaj pedig hízlal, szerintem is szemét.


2008. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tudomásom szerint egy szelet kenyér lenne alkalmas ebédre, de elhagyásával eredményesebb a diéta. Nem mondom, előfordult, hogy én is megettem egy szeletet, de kizárólag fekete, rozs kenyeret...
2008. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!